هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لاریجانی در جمع خبرنگاران:

شوراها از پرداختن به مسائل حزبی پرهیز کنند

سرویس سیاسی
**رییس مجلس شورای اسلامی شرط موفقیت شوراها را در پرهیز از پزداختن به مسائل حزبی و سیاسی عنوان کرد.
پنج‌شنبه 9 اردیبهشت 1389 ساعت 13:46

 به گزارش خبرنگار خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی که پنجشنبه در جمع خبرنگاران سخن می گفت اظهار داشت: شوراها در صورتی موفق خواهند بود که بتواند پیوند خود را با مردم بیشتر کنند و از پرداختن به مسائل حزبی و سیاسی بپرهیزند.

وی افزود: شوراهای اسلامی در سطح کشور باید نگاهشان نسبت به مسائل در بخشهای مختلف جامع باشد تا بتوانند در جهت توسعه شهر و استان خود مفید واقع شوند.

رئیس مجس با اشاره به عملکرد شوراها طی یکی دو دوره اخیر با موفق ارزیابی کردن عملکرد برخی از شوراها اظهار داشت: اگر این حرکت ادامه پیدا کند می توان سایر مسائل را نیز به آنها سپرد.

وی با اشاره به روز شوراها اظهار داشت: موضوع شوراها یکی از مسائلی است که در قانون اساسی به آن پرداخته شده و تجربه ای که ما از عملکرد شوراها داریم با وجودی که تجربه اول بود و ممکن است فراز و فرودهایی را نیز شاهد باشیم در کل می توان گفت تجربه موفقی را داشته اند.

لاریجانی ادامه داد: شهرداری ها با کمک شوراها توانستند خدمات ارزشمندی را ارائه دهند که این خدمات در برخی از شهرها بسیار چشمگیر بود اما در برخی از نقاط نیز به دلیل وجود برخی مشکلات چندان موفق نبود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000