ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

ترابی محورهای تفحص از سازمان تامین اجتماعی را تشریح کرد

سرویس کمیسیون ها
**عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی این هفته در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار می گیرد.
پنج‌شنبه 9 اردیبهشت 1389 ساعت 14:51

نصرالله ترابی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اظهار داشت: طرح تحقیق و تفحص براساس ماده 198 آیین نامه داخلی در 11 بند در دی ماه 1388 در کمیسیون اجتماعی مطرح، سپس به هیات رئیسه ارجاع شد.

وی در خصوص موارد مورد بررسی در تحقیق و تفحص گفت: عدم توجه به مواد قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی درخصوص قرار دادن آحاد جامعه در زیر چتر حمایتی، ناکافی بودن ابزارهای نظارتی درخصوص شرکت سرمایه گذاری شستا و شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی، نبود تعامل با مجلس، دادن پاداش های کلان به اعضای هیات مدیره، عزل و نصب های بدون برنامه و براساس ضوابط، عدم اجرای مصوبه های نمایندگان مردم در خانه ملت، وجود نابسامانی بین سازمان تامین اجتماعی و وزارت رفاه و تامین اجتماعی از جمله موارد تحقیق و تفحص می باشد.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس تصریح کرد: متاسفانه سازمان تامین اجتماعی به علت مدیریت ضعیف و ناکارآمد در بحران مالی قرار گرفته است که لازم است هر چه سریعتر نسبت به راه های برون رفت از آن اقدامات لازم صورت گیرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در بررسی طرح تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی یکی از مواردی که مورد بررسی دقیق نمایندگان قرار می گیرد وضعیت اقتصادی سازمان و مشخص شدن شرکت های ورشکسته خواهد بود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد با اجرای تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی گره های موجود باز شده و مشکلات این سازمان هر چه سریعتر رفع شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000