هدر اصلی
1389/02/11 11:32:00
سرویس بین الملل
نماینده مردم خدابنده:

رییس جمهور آمریکا واقع بینانه رفتار کند

**نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه رییس جمهور آمریکا باید رفتارهای خود را واقع بینانه کند، گفت: سران آمریکا باید به حق و حقوق دیگر کشورها احترام گذاشته و قبل از بیان هر سخنی، مبنای حقوقی آن را در نظر بگیرند.

سیدفاضل موسوی در گفتگو با هفته نامه «مردم نو» با بیان اینکه سران آمریکا در 31 سال گذشته همواره جمهوری اسلامی ایران را تهدید کرده اند، افزود: ملت ایران، هرگز از این تهدیدها کوچکترین هراسی به دل راه نداده و با حمایت از رهبری تا آخرین نفس و قطره خون از انقلاب و نظام دفاع خواهند کرد.

وی با بیان اینکه تهدید اخیر رییس جمهور آمریکا علیه ملت ایران نسنجیده بود، یادآورشد: اگر دولت آمریکا سازمان ملل را قبول دارد و به قواعد و قوانین آن معتقد است، باید حد و حدود خود را بشناسد و در برابر ملتهای جهان، کشوری را تهدید به حمله اتمی نکند.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی، ابراز امیدواری کرد آزادیخواهان جهان در مقابل یکه تازیهای آمریکا، سکوت اختیار نکنند.

موسوی افزود: در زمان حاضر وحدت و پیروی از فرامین رهبر فرزانه انقلاب بهترین پاسخ و سلاح در مقابل تهدیدات و دخالتهای بیگانگان است.

به گفته وی، امروز کشورهایی که ادعای دغدغه دستیابی ایران به دانش هسته ای را دارند، خود بزرگترین ناقض حقوق بشر و صلح جهانی هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet