ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در مراسم افتتاح دفتر پارلمان اتحادیه اروپا در کنگره آمریکا مطرح شد

امیدواری آمریکا و اروپا برای نزدیکی مواضع با گسترش روابط پارلمانی

سرویس بین الملل
**هیلاری کیلینتون در مراسم افتتاح دفتر پارلمان اتحادیه اروپا در کنگره آمریکا اعلام کرد: گسترش روابط پارلمان اروپا با کنگره آمریکا امری ضروری است و باید گامهای مثبتی در راستای شراکت فیمابین برداشته شود.
شنبه 11 اردیبهشت 1389 ساعت 19:40

به گزارش خانه ملت، هیلاری کلینتون با یادآوری این مسئله که اولین ملاقات صورت گرفته میان نماینده کنگره آمریکا و پارلمان اروپا به سال 1972 باز می‌گردد، گسترش روابط را امری بسیار ضروری خواند.

جرزی بوزک عضو پارلمان اتحادیه اروپا نیز در این مراسم با بیان اینکه، علیرغم تمایل دو طرف برای گسترش این رابطه، هنوز مناسبات فیمابین در سطوح مناسبی قرار ندارد، گفت: با گسترش تعاملات باید فاصله میان اروپا و آمریکا را کم کرد.

بر اساس این گزارش، با گشایش نمایندگی پارلمان اروپا در کنگره آمریکا توقعات و انتظارات جدیدی ایجاد خواهد شد که واشنگتن و بروکسل باید به اهمیت و حساسیت‌های آن توجه بیشتری نشان دهند.

در حال حاضر تنها مبادلات موجود میان اروپا و آمریکا به مذاکرات فراآتلانتیکی محدود می‌شود تا لوایح قانونگذاری گروهی از نمایندگان پارلمان اروپا که طی روزهای آتی به واشنگتن سفر می‌کنند با همتایان آمریکایی در خصوص مسائل مالی وارد مذاکره شوند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000