هدر اصلی
1389/02/12 09:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قنبری خبر داد

فراکسیون اقلیت با مهدوی کنی و ناطق نوری دیدار می‌کنند

**سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس از دیدار اعضای فراکسیون متبوعش در آینده نزدیک با آیت‌ا... مهدوی کنی و نیز حجت‌الاسلام ناطق‌نوری خبر داد.

"داریوش قنبری"، نماینده اصلاح‌طلب مردم ایلام و سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس اظهار داشت: فراکسیون اقلیت مجلس در ادامه سلسه دیدار‌های خود با شخصیت‌های موثر سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرای کشور قصد دارد با آیت‌ا... مهدوی کنی و نیز حجت‌الاسلام ناطق‌نوری دیدار داشته باشد.

وی افزود: در حال حاضر در تلاش هستیم تا مقدمات و هماهنگی های را برای دیدار اعضای فراکسیون با شخصیت‌های یاد شده فراهم کنیم و انشا‌الله به زودی این دیدارها انجام خواهد شد.

 

بررسی انتخابات هیئت رئیسه مجلس در فراکسیون اقلیت

قنبری در ادامه با اشاره به نزدیک شدن زمان رای‌گیری برای انتخاب هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تا کنون در فراکسیون اقلیت در خصوص موضوع یاد شده تصمیمی اتخاذ نشده است ولی به طبع با توجه به اینکه اعضای فراکسیون در جلسه هفتگی خود مسائل روز را بررسی می‌کنند، در جلسه این هفته موضوع انتخاب هیئت رییسه بررسی شود.

سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فکر نمی کنم فراکسیون اقلیت برای انتخاب هیئت رئیسه کاندیدایی داشته باشد ولی نتایج این موضوع بعد از جلسه فراکسیون اعلام خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet