هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اسماعیلی به خانه ملت خبر داد:

سفر نجار به آذربایجان

سرویس بین الملل
**نایب رئیس کمیته امنیت کمیسیون امور داخلی و شوراها مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر کشور دقایقی قبل با همراهی چهار استاندار مرزی تهران را به مقصد باکو پایتخت آذربایجان ترک کرد.
دوشنبه 13 اردیبهشت 1389 ساعت 09:05

"ولی اسماعیلی" نماینده گرمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه مصطفی محمد نجار وزیر کشور و استانداران استان گیلان، اردبیل، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی صبح امروز، به کشور آذربایجان سفر کردند، گفت: در این سفر 2 روزه اینجانب از طرف مجلس شورای اسلامی در سفر حضور دارم.
وی سفر مذکور را یک سفر اقتصادی دانست و تصریح کرد: تقویت فعالیت های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی در بخش های خصوصی و دولتی از جمله اهداف این سفر است.
به گفته نایب رئیس کمیته امنیت کمیسیون امور داخلی و شوراها مجلس شورای اسلامی هیئت ایرانی در این سفر با رئیس جمهور، وزیر کشور، وزیر اقتصاد، مسئولان گمرک و دیگر مقامات آذربایجان دیدار خواهند کرد و در این دیدارها در خصوص سرمایه گذاری 2 کشور جهت گسترش مبادلات اقتصادی و گسترش روابط میان دو کشور بحث و بررسی خواهند کرد.
اسماعیلی افزود: البته در این سفر درخصوص تسهیلات مبادلات مرزی، فعال تر شدن بازارچه های مرزی و گمرکات و همچنین افزایش روابط سیاسی این دو کشور بحث و بررسی خواهد شد.
اسماعیلی با اشاره به لغو روادید شهروندان آذربایجانی جهت سفر به ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران چندی پیش با این اقدام حسن نیت خود را برای افزایش رفت و آمد شهروندان دو کشور و همچنین گسترش داد و ستد میان مردم آذربایجان و ایران نشان داد و ما در این سفر در همین راستا مذاکراتی را خواهیم داشت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000