هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فولادگر خبر داد:

اصلاح اولویت بندی های مهم در روند اجرای سیاستهای کلی اصل 44

سرویس دیگر رسانه‌ها
**رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس با اشاره به جلسه روز گذشته کمیسیون متبوعش گفت: در این جلسه مقرر شد که اولویت‌بندی‌های مهم در روند اجرای سیاست‌های قانون اصلاح شود.
دوشنبه 13 اردیبهشت 1389 ساعت 11:22

حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان و رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس با اشاره به جلسه روز گذشته کمیسیون متبوعش گفت: در این جلسه موضوع اصلاح قانون اجرایی کردن سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی در دستور کار کمیسیون بود که پس از بررسی‌ها مقرر شد که اولویت‌بندی‌های مهم در روند اجرای سیاست‌های قانون توسط کمیسیون اصلاح شود.

وی افزود: البته در جلسه روز گذشته مقرر شد که وزارتخانه‌ها نظرات خود را در رابطه با این اصلاح ارائه داده و بعد ما وارد موضوع اصلاح قانون سیاست‌های کلی اصل 44 شویم.

رئیس کمیسیون اصل 44 مجلس تصریح کرد: این امکان وجود دارد که برای اصلاح موادی از این قانون به صورت یک فوریت یا دو فوریت آن را در صحن مطرح کنیم چرا که برخی مواد نیاز به فوریت دارند البته در مورد برخی دیگر از مواد این قانون نیاز به کار کارشناسی‌تر و زمان بیشتری داریم.

فولادگر ادامه داد: در جلسه روز گذشته نمایندگانی در سطح معاون و مدیران کل از وزارتخانه‌های اقتصاد، تعاون، نفت و نیرو به همراه نمایندگانی از مرکز پژوهش‌های مجلس و دیوان محاسبات کشورحضور داشتند.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000