هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ناصری خبر داد:

بررسی کلیات طرح های سه قلو در کمیسیون مشترک مجلس

سرویس دیگر رسانه‌ها
**سخنگوی کمیسیون سیاست داخلی وشوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات طرح های سه قلوی اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، قانون احزاب و افزایش کارایی شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در این کمیسیون ورد بررسی قرار گرفت.
دوشنبه 13 اردیبهشت 1389 ساعت 12:48

عبدالحسین ناصری، سخنگوی کمیسیون مشترک مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر، با بیان این مطلب افزود: این کمیسیون مشترک صبح امروز دوشنبه به ریاست روح الله حسینیان تشکیل جلسه داد و در زمینه نحوه پیگیری اصلاحات این سه طرح و چگونگی استفاده از نظرات کارشناسان در اینزمینه، بحث و تبادل نظر شد.

وی ادامه داد: براساس تصمیم این کمیسیون دو گروه چهارنفر متشکل از اعضای کمیسیون مشترک تشکیل شد تا هر یک از گروهها به صورت جداگانه به جمع آوری نظرات و پیشنهادات کارشناسنان در زمینه اصلاح قانون احزاب و اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و افزایش کارایی شوراهای اسلامی شهر و روستا، بپردازند.

ناصری گفت: این گروهها به رای زنی با کارشناسان این حوزه می پردازند و در نهایت نتایج پیگری ها را به کمیسیون ارائه می دهند.

کمیسیون مشترک مجلس برای بررسی طرح های سه قلوی، اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، قانون احزاب و افزایش کارایی شوراهای اسلامی شهرها و روستاها اول اردیبهشت ماه امسال با  23 عضو از 13 عضو از نمایندگان کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس، 4 عضو از کمیسیون قضائی و حقوقی، 2 عضو از کمیسیون اجتماعی و4 عضو از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تشکیل شد .  در این کمیسیون روح الله حسینیان به عنوان رئیس کمیسیون مشترک، عالی اصغر زارعی به عنوان نائب رئیس اول، اسدالله بادامچیان به عنوان نائب رئیس دوم، عبدالحسین ناصری به عنوان سخنگو، محمود احمدی بی غش و محمد کرمی راد به عنوان دبیران کمیسیون مشترک مجلس  انتخاب شدند .

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000