هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

معادلات پیچیده سیاست انگلیس در آستانه انتخابات پارلمانی

سرویس بین الملل
**یکی از نمایندگان عوام مجلس انگلیس پس از مناظره تلویزیونی زنده انتخاباتی درانگلیس، اوضاع سیاسی در این کشور را در آستانه انتخابات پارلمانی، بسیار حساس توصیف کرد.
دوشنبه 13 اردیبهشت 1389 ساعت 16:24

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه انگلیسی ایندیپندنت، ریچارد براون یکی از اعضای عوام پارلمان انگلیس، پس از مناظره تلویزیونی سه نامزد احزاب انگلیس گفت: تا به حال این طور به نظر می­رسید که دیوید کامرون رهبر حزب محافظه­کاری بتواند بر رقبای خود پیشی بگیرد؛ اما اکنون معادلات سیاسی در انتخابات انگلیس پیچیده­تر شده و تا زمان برگزاری انتخابات معلوم نیست چه کسی خواهد توانست پا به عرصه سیاسی انگلیس بگذارد.

این عضو پارلمان انگلیس که با سیاست­های گوردون براون، نخست­وزیر و رهبر حزب کارگر مخالف است، همچنین تاکید کرد که مردم انگلیس با توجه به سخنان نیک گلک نامزد حزب لیبرال دموکرات، منسجم­تر به پای صندوق­ها می­روند.

گفتنی است که انتخابات پارلمانی انگلیس قرار است روز پنج شنبه 16 اردیبهشت ماه (6 می ) برگزار شود. در این انتخابات 650 نماینده مجلس عوام انتخاب می­شوند. هر حزبی که بتواند 326 کرسی مجلس را به خود اختصاص دهد، قدرت را برای 5 سال در اختیار خواهد داشت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000