هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
روز چهارشنبه صورت می‌گیرد

بازدید اعضای کمیسیون امنیت ملی از مرزهای غربی کشور

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از بازدید اعضای این کمیسیون از مرزهای غربی کشور در پایان هفته جاری خبر داد.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389 ساعت 10:54

محمد کرمی راد در گفتگو با مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: برای بررسی مسائل و مشکلات مرزی اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از روز چهارشنبه سفری به استان کرمانشاه خواهند داشت.

وی افزود: در این سفر که از بعد از ظهر چهارشنبه آغاز می شود با امام جمعه و نماینده ولی فقیه دیداری انجام خواهد شد. همچنین اعضای کمیسیون در جلسه شورای تامین استان شرکت خواهند کرد و در این جلسه نقطه نظرات مسئولان استان در خصوص وضعیت مرزی را جویا خواهند شد.

کرمی راد تصریح کرد: اعضای کمیسیون روز پنجشنبه به منطقه اورامانات سفر کرده و در این منطقه با مسئولان شهرستان و فرمانداران آن نشستی خواهند داشت، سفر به قصر شیرین و سرپل ذهاب از دیگر برنامه های کمیسیون امنیت ملی مجلس است.

وی گفت: در این سفر از مرز خسروی و پایانه مرزی آن و همچنین گمرک و مرز پرویز خان که مرز مشترک با کردستان عراق است بازدید به عمل خواهد آمد. پس از آن به سمت مرزهای جنوب غربی کشور خواهیم رفت و بازدید از مهران خواهیم داشت. در مهران نیز با فرماندار، مسئولان و نمایندگان استان جلسه ای برگزار می شود .

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: پس از این سفر 3 روزه و جمع بندی از بازدیدهای به عمل آمده گزارش هایی به دستگاه های مربوطه از جمله وزارت کشور، وزارت اطلاعات، وزارت دفاع و وزارت امور خارجه ارائه خواهد شد.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000