هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون برنامه و بودجه:

بزودی مجلس طرح اعطای تسهیلات بهره‌وران انرژی‌های پاک را تصویب خواهد‌کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: طرح بهره وری انرژی در دو کمیسیون تخصصی بودجه و انرژی مجلس بررسی شده که با تصویب آن در مجلس تسهیلاتی به بهره وران انرژی های پاک اعطا خواهد شد.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389 ساعت 11:33

اصغر گرانمایه پور نماینده مردم کاشان و آران بید گل درگفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: دیروز در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه گزارشی از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی در خصوص روند بررسی برنامه پنجم توسعه در بخش آموزش جهت آگاهی نمایندگان مجلس قرائت شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: هم اکنون نمایندگان مردم در حال زمینه چینی برای تشکیل جلسات کمیسیون تلفیق مجلس برای بررسی برنامه پنجم توسعه هستند .

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در ادامه از فراهم شدن امکانات اعطای تسهیلات بهره وری مناسب از انرژی های مفید خبر داد و تصریح کرد: کمیسیون های برنامه و بودجه و انرژی طرح تسهیلات به افرادی که به استفاده از شیوه های جدید و مفید به تولید انرژی می پردازند را بررسی کرده لذا  بزودی طرح اعطای تسهیلات بهره وران انرژی های پاک در مجلس  تصویب خواهد شد.

گرانمایه پور در ادامه گفت: در صورتی که مردم به بهره وری از  انرژی های پاک رو بیاورند مسئولین با تصویب این طرح از آنها حمایت خواهند کرد.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000