هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نادران در نطق میان دستور:

مفسدان بانفوذ، مسیر مبارزه با مفاسد را ناهموار می‌کنند

سرویس صحن
**"الیاس نادران" تصریح کرد: در مبارزه نفسگیر با مفاسد اقتصادی، مفسدان سازمان یافته‌تر و بانفوذ در حوزه سیاست، مسیر مبارزه را ناهموار می‌کنند.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389 ساعت 12:13

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی روز سه‌شنبه با ارزشمند یاد کردن مانور پیامبر اعظم از سپاه پاسداران نظام جمهوری اسلامی در اجرای این مانور در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا تشکر کرد.

وی در ادامه با اشاره به تحولات سیاسی کشور در سال 88 اظهار داشت: متاسفانه بسیاری از خواص اهل تردید در این صحنه از آزمون ولایت مداری جا ماندند.

نادران متذکر شد: عده‌ای تلاش می کنند با ملاقاتهای خود با بزرگان قصد دارند چهره کسانی که اسباب فتنه را فراهم کردند اصلاح کنند، آنچه مسلم است آغوش رأفت اسلامی به روی کسانی که به اشتباه خود پی برده اند تنها در چارچوب قانون اساسی باز است و آن اینکه از اشتباهات خود دست بردارند و از اصل مترقی ولایت فقیه تمکین کنند.

نماینده تهران اظهار داشت: آرایش سیاسی کشور نسبت به سالهای اخیر تغییر کرده است، برای جلوگیری از حاکمیت دوباره جریانات انحرافی و موج سواری فرصت طلبان جا دارد فضلای قم برای مدیریت سیاسی کشور در شرایط جدید چاره ای بیندیشند تا خط اسلام ناب و جبهه مبارزه با استکبار پرقدرت از گذشته تحت مدیریت ولایت مطلقه فقیه و راه امام (ره) که همان خط انبیاء است را ادامه دهند.

نادران در ادامه تصریح کرد: اصولگرایی یک جریان وابسته به یک گروه سیاسی نیست، اصولگرایی احیای ارزشهای اسلامی و گفتمان انقلاب اسلامی است و ویژگی های آن درخصوصیاتی چون ساده زیستی، عدالت خواهی، رسیدگی به حال محرومان، پرکاری، پاکدستی، اخلاص و ولایت مداری خلاصه می شود و در انحصار هیچکس نیست.

وی افزود: بنابراین چه بسا افرادی که در اردوگاه اصولگرایان جا خوش کرده اند ولی هیچ نسبتی با اصولگرایی ندارند و چه بسا افرادی که براساس خط کشی ها و مرزبندی های سنتی جزء اصولگرایان محسوب نمی شوند و منش اصولگرایانه ندارند.

این نماینده اصولگرا تاکید کرد: امیدوارم در آرایش سیاسی جدید، مجموعه دیدگاه های ارزشی، ایثارگر، ولایت مدار و دلسوز انقلاب اسلامی بر مدار حق دور هم جمع شوند و به عنوان سربازان ولایت برای برداشتن موانع رشد و توسعه ایران اسلامی تلاش کنند.

وی با اشاره به سالروز فرمان 8 ماده ای مقام معظم رهبری در مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: جا دارد هر یک از قوا و نهادهای حکومتی آسیب شناسی اساسی و ریشه ای در مبارزه با مفاسد اقتصادی بنمایند.

نماینده تهران ادامه داد: به نظر می رسد در این مبارزه نفسگیر مفسدان سازمان یافته‌تر و بانفوذ در حوزه سیاست مسیر مبارزه را ناهموار می‌کنند.

وی تصریح کرد: مسئولان کشور باید بدانند که در معرض آزمون راستی آزمایی عدالت خواهانه و مبارزه با مفسدان دانه درشت قرار دارند.

نادران متذکر شد: کالبدشکافی این موضوع که چرا علی رغم تلاش‌های صورت گرفته به طور نمونه در بحث معوقات بانکی، از ابتدای تشکیل ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در دولت دهم، افزایش یافته است می تواند نقاط آسیب در این مبارزه را روشن نماید.

نادران اظهار داشت: متاسفانه بعضی از صاحب منصبان و قدرتمندان سیاسی از بررسی پرونده های منسوبین به خود ممانعت به عمل می آورند و مقاومت می کنند، و برای نشدنی کردن کار قضایی رسیدگی به این پرونده ها را در قالب شرایطی موکول به رسیدگی به دهها پرونده دیگر می‌کنند.

وی از رییس قوه قضائیه خواست بی اغماض و ملاحظه حق و عدل را بویژه در مورد قدرتمندان وابسته به سیاستمداران اعمال نماید.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000