هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اسلامی خبر داد:

احضار رئیس هواپیمایی کشوری به کمیسیون اصل 90

سرویس کمیسیون ها
**سخنگوی کمسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از احضار رئیس هواپیمایی کشوری به علت رفتار نامناسب با مدیر شرکت تابان به این کمیسیون خبر داد.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389 ساعت 12:21

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در حاشیه جلسه علنی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: چند هفته پیش اتفاقی افتاد که حریم خانه ملت شکسته شد.

وی افزود: این اتفاق در واقع سیلی بود که نخجوانی رئیس هواپیمایی کشور در گوش مدیر شرکت تابان که یکی از خلبانان جنگ بود، زد.

اسلامی یادآور شد: مجلس انتظار داشت که رئیس جمهور نسبت به این رفتار ناشایست رئیس هواپیمایی برخورد کند اما چون برخوردی صورت نگرفت نمایندگان طی نامه ای با بیش از 100 امضاء درخواست برکناری نخجوانی کردند.

وی تصریح کرد: مذاکراتی نیز با "حمید بهبهانی" وزیر راه و ترابری صورت گرفت و ایشان نیز اذعان کرد که گذشته از بحث عملکرد و نارضایتی مردم از مشکلات پروازها، این کار از لحاظ اصول اخلاقی و ارزش انسانی کار ناپسندی است و موافق برکناری رئیس هواپیمایی کشور است.

این نماینده مجلس یادآور شد: نمایندگان پس از امضای این نام یک نسخه هم به عنوان شکایت به کمیسیون اصل 90 ارسال کردند لذا کمیسیون درصدد است که آقای نخجوانی را به علت رفتار ناشایستش احضار نماید.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 همچنین در پاسخ به سوالی در مورد شکایت "سیدمحمد خاتمی" به این کمیسیون درخصوص لغو سفرش به ژاپن نیز اظهار داشت: چنین شکایتی به کمیسیون ارسال نشده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000