شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

سرویس صحن
**"سیدجاسم ساعدی" عضو هیات رییسه تذکرات کتبی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی روز سه‌شنبه را قرائت کرد.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389 ساعت 13:01

به گزارش خبرنگار خانه ملت، تذکرات قرائت شده به این شرح است:  

- تذکرات نوروزی نماینده رباط کریم به وزیر راه و ترابری در خصوص  اعلام علت عدم تکمیل راه‌های شهریار در رباط کریم و اعلام علت توقف اجرای پل زیرگذر راه‌آهن شهر رباط کریم؛ به رییس جمهور در خصوص  دستور ایجاد چمن در استادیوم رباط کریم و نسیم شهر و به وزیر کشور در خصوص  بررسی علت تاخیر در شهرستان شدن بخش‌های 400 هزار نفری گلستان و 250 هزار نفری بوستان.

- تذکرات فلاحت‌پیشه نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو به رییس جمهور در خصوص  دستور ممانعت از تداوم تبعیض در واگذاری تیم‌های فوتبال لیگ برتر کشور و اختصاص یک سهمیه به استان کرمانشاه؛ به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  جلوگیری از تصرف 30 هکتار اراضی دارای کاربری آموزش‌های شهر کرمانشاه توسط افراد خاص و به وزیر امور خارجه در خصوص  پیگیری علل عدم پایبندی طرف عراقی به تعهدات خود در قبال زائرین ایرانی عتبات عالیات و جلوگیری از اقدامات توهین‌آمیز علیه هموطنان ایرانی.

- تذکرات حاجی اصغری نماینده میانه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص  ضرورت تسریع در روند بازسازی بیمارستان امام خمینی(ره) میانه و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص  لزوم تقویت زیرساخت‌ها و زمینه‌های فعالیت حوزه‌های فرهنگی شهرستان میانه.

- تذکرات قادری نماینده شیراز به وزیر راه و ترابری در خصوص  اجرایی شدن موافقت نامه هواپیمایی کشوری و شرکت هواپیمایی ترکیه در راه‌اندازی پرواز شیراز - استانبول و به وزیر صنایع و معادن در خصوص  تسریع در تعیین تکلیف ایران خودرو فارس.

- تذکر ملک محمدی نماینده دامغان به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص  اعلام علت عدم همکاری بانک‌ها با بخش خصوصی و مسکن مهر.

- تذکرات کواکبیان نماینده سمنان به وزیر جهادکشاورزی در خصوص  لزوم جلوگیری از سودجویان تولید کنسرو ماهی از جسد دلفین‌ها در برخی از بنادر کشور و به وزرای امور خارجه و ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص  لزوم مقابله با شرکت آمریکایی بلک واتر به دلیل همکاری با منافقین جهت ایجاد اخلال در تلفن همراه.

- تذکر سبحانی‌نیا نماینده نیشابور و ثروتی نماینده بجنورد به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  اعلام علت تغییر ساختار و عدم پذیرش دانشجو در آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای و مراکز تربیت معلم و دانشگاه شهید رجایی.

- تذکر مطورزاده نماینده خرمشهر به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص  صدور دستور شبانه روزی نمودن پلی کلینیک سوم خرداد خرمشهر.

- تذکر خسته‌بند نماینده بندرانزلی به وزیر رفاه و تامین اجتماعی در خصوص  اعلام علت عدم پرداخت معادل 10 درصد حق بیمه صیادان با توجه به مصوبه‌ی هیات دولت و گذشت بیش از یک سال و نیم از آن.

- تذکر حسینی نماینده نیشابور و اعزازی ملکی نماینده بناب به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص  ضرورت پیگیری جدی در وصول معوقات بانکی به خصوص وام‌گیرندگان کلان.

- تذکر میرخلیلی نماینده میناب، رودان، جاسک به رییس جمهور در خصوص  دستور رسیدگی به مشکلات باغداران میناب و رودان و جبران خسارات وارده بر اثر آفات جاروی جادوگر.

- تذکر قنبری نماینده ایلام و مهران به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص  ممانعت از توزیع سود سهام شرکت مخابرات ایران تا زمان تعیین تکلیف مطالبات پیمانکاران عمومی طرف قرارداد با شرکت ارتباطات سیار.

- تذکر سقایی نماینده استهبان و نی‌ریز به وزیر راه و ترابری در خصوص  اعلام علت عدم اجرای دستور وزیر به سازمان بنادر و دریانوردی.

- تذکرات یوسف‌نژاد نماینده ساری به وزیر آموزش و پرورش در خصوص  اعلام حذف پاداش مناطق محروم روستایی در مناطق کوهپایه شهرستان ساری و به وزیر نفت در خصوص  تامین اعتبار برای گازرسانی به منطقه چهاردانگه.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار