شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
غفوری‌فرد:

لاریجانی جایگاه مجلس را ارتقا داد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**یک عضو هیات رییسه‌ی مجلس شورای اسلامی، نقش علی لاریجانی را در ارتقای جایگاه مجلس بسیار مهم و تاثیرگذار توصیف کرد و گفت: پس از ریاست ایشان جایگاه مجلس بسیار رفیع‌تر شد.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389 ساعت 15:45

حسن غفوری‌فرد در گفت‌وگو با ایسنا،  با مثبت ارزیابی کردن عملکرد هیات رییسه‌ی مجلس به‌ویژه ریاست آن خاطرنشان کرد: آقای لاریجانی با ریاست بسیار خوب خودشان استقرار و اقتدار مجلس را حفظ کرده و بعد از ریاست ایشان نظارت مجلس بر امور بیشتر شد.

وی با اشاره به همکاری و هماهنگی‌های مجلس با دولت در بحث لایحه‌ی هدفمند کردن یارانه‌ها گفت: در بررسی این قانون شاهد بودیم که در کنار حفظ اقتدار مجلس، با دولت همکاری‌های خوبی صورت گرفت و این نشان از یک ریاست قوی دارد.

نماینده‌ی تهران در مجلس با اعتقاد به این‌که فعالیت‌های نظارتی مجلس به شدت از سوی هیات رییسه و به‌ویژه رییس آن پی‌گیری می‌شود، در عین حال این مساله را یک تحول جدی در جهت بهبود شرایط مجلس عنوان کرد و در پاسخ به این سوال که آیا برای انتخابات خردادماه هیات رییسه، رقیب جدی برای لاریجانی وجود دارد یا خیر؟ گفت: به من هرچند که ممکن است کاندیداهایی برای این پست وجود داشته باشند، اما هیچ‌یک رقیب جدی برای لاریجانی محسوب نمی‌شوند.

این عضو هیات رییسه‌ی مجلس با بیان این‌که ما ترجیح می‌دهیم همین ترکیب در هیات رییسه در سال آینده نیز کار خود را دامه دهند، گفت: البته قاعدتا کاندیداهایی وجود دارند، اما این ترکیب بسیار خوب عمل کرده است.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000