شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رجایی در گفت و گو با خانه ملت تشریح کرد

جزئیات حضور نامجو در کمیسیون کشاورزی مجلس

سرویس کمیسیون ها
**رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه بیست سوال از وزیر نیرو در دستور کار این کمیسیون قرار داشت گفت: برخی از این سوالات مطرح و تعدادی از نمایندگان از طرح سوالات خود منصرف شدند.
سه‌شنبه 14 اردیبهشت 1389 ساعت 18:51

عباس رجایی نماینده اراک در مجلس در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه حدود پنج نماینده از طرح سوال خود از مجید نامجو وزیر نیرو انصراف دادند گفت: 15 نماینده سوالات خود را که بیشتر درخصوص شرایط منطقه ای و همچنین حوزه انتخابیه بود مطرح کردند و قرار شد تا وزیر نیرو و مسئولان وزارت جهاد کشاورزی ضمن بررسی های لازم گزارشی را در این زمینه به کمیسیون کشاورزی مجلس ارائه کنند.

وی افزود: یکی از نمایندگان 9 سوال درخصوص طرحهای آبی و سدها از وزیر جهاد کشاورزی مطرح کرد که مقرر شد جلسه ای در دفتر وزیر با حضور نماینده سوال کننده و مسئولان کمیته امور آب این کمیسیون تشکیل و این 9 سوال مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده اراک در مجلس با بیان اینکه یکی از نمایندگان در مورد ساخت و سازها در حریم رودخانه ها از وزیر کشاورزی سوال کرد، گفت: مهلت 10 روزه ای به وزیر داده شد و در این زمینه نیز گزارشی را به کمیسیون کشاورزی ارائه کند.

رجایی با اشاره به بررسی سند ملی توسعه منابع آب در کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: بررسی این سند که در افق چشم انداز 20ساله کشور است از سال گذشته در کمیسیون آغاز شده و در جلسه امروز نیز درخصوص برنامه های راهبردی در این زمینه نیز بحث شد.

وی اضافه کرد: همچنین در جلسه امروز کمیسیون درخصوص برنامه پنجم توسعه در حوزه کشاورزی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و قرار شد کمیته چهارگانه کمیسیون مرکب از کمیته های کشاورزی، امور آب، منابع طبیعی و محیط زیست و کمیته امور دام با حضور مسئولان دستگاههای مرتبط با خود جلساتی داشته و طی 20 روز آینده برنامه پنجم توسعه را بررسی و نظرات خود را در این زمینه اعلام کنند.

رجایی گفت: همچنین ماده 17 و 19 طرح افزایش بهره وری بخش کشاورزی که از سوی رئیس مجلس به کمیسیون کشاورزی ارجاع شده بود در جلسه امروز مورد بررسی و اصلاح شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000