هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
غفوری‌فرد:

کمیسیون امنیت ملی مفقودشدن مجسمه‌های تهران را پیگیری می‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده‌ مردم تهران در مجلس با اشاره به مفقود شدن برخی مجسمه‌ها در تهران، این مساله را یک کار عجیب و غریب توصیف کرد و گفت: برای اولین بار است که شاهد چنین اتفاق‌هایی هستیم و علت آن هم شاید این باشد که تعداد مجسمه‌های برنز و گران‌قیمت در کشور زیاد شده است.
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 ساعت 10:01

حسن غفوری‌فرد در گفتگو با ایسنا، با اعتقاد به این‌که علاوه بر مفقود شدن این مجسمه‌ها، تا حدودی احساس ناامنی در شهر به وجود آمده است، افزود: بر همین اساس نیروهای انتظامی و قضات و دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی پی‌گیر کار هستند.

وی در پاسخ به این سوال که مجلس چه اقداماتی را در این راستا انجام خواهد داد؟ گفت: مجلس هنوز اقدام مشخصی انجام نداده است، اما قطعا در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس این موضوع مطرح و مورد پی‌گیری قرار خواهد گرفت.

این عضو هیات رییسه‌ی مجلس شورای اسلامی هم‌چنین درخصوص زمان انتخاب رییس کمیسیون اصل 90 مجلس نیز گفت: احتمالا در این هفته و یا هفته‌ی آینده این انتخاب صورت می‌گیرد.

غفوری‌فرد هم‌چنین درخصوص اساسنامه‌ی صندوق توسعه‌ی ملی که قرار بود از سوی دولت به مجلس ارایه شود، گفت: این اساسنامه هنوز به طور رسمی به مجلس تقدیم نشده است، اما پیش‌نویس آن به مجلس آمده است که البته هنوز مورد بررسی قرار نگرفته است.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000