هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:

طرح کاهش روابط با انگلیس به زودی در صحن مجلس ارائه می‌شود

سرویس صحن
**سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح کاهش سطح روابط با انگلیس به زودی آماده و در صحن علنی ارائه می‌شود.
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 ساعت 11:45

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در جلسه علین روز چهارشنبه "کاظم جلالی" نسبت به اظهارات یکی از نمایندگان در نطق میان دستور در خصوص عملکرد کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  تذکر داد.

جلالی با تشکر از "محمدجواد ابطحی" نماینده‌ مردم خمینی‌شهر که از مصوبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در زمینه کاهش روابط با انگلیس انتقاد کرده بود، گفت: ایشان با دلسوزی تمام نسبت به یک موضوع بسیار حساس و مهم نطق کرد.

وی افزود: آقای ابطحی در نطق خود اشاره کرد که کمیسیون امنیت ملی مثلا در بعد مسائل علمی، فنی و ... مواردی را تصویب کرده که اینها خارج از موضوعات اساسی در ارتباط با کشور انگلیس است.

جلالی خاطرنشان ساخت: چنین نیست و کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در حال بررسی موضوع است.

وی با اشاره به جلسات مفصل کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در ارتباط با این موضوع  طی روزهای گذشته و حتی همین امروز تصریح کرد: قاطبه کمیسیون کاملا نسبت به سیاست‌های فریبکارانه و خصمانه‌ دولت انگلیس در مورد جمهوری اسلامی ایران توافق دارد و در حال برنامه‌ریزی و بررسی هستیم و حتما در آینده نزدیک طرح کمیسیون امنیت ملی را آماده و در صحن علنی ارائه خواهیم کرد.

جلالی تصریح کرد: با این طرح سیلی محکمی را به صورت دولت انگلیس خواهیم نواخت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000