هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینیان:

ایران در اجلاس نیویورک حرف تازه‌ای برای گفتن داشت

سرویس دیگر رسانه‌ها
**رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس سخنان اخیر رئیس جمهور در نیویورک را تاثیرگذار خواند و گفت: احمدی‌نژاد انتقال دهنده پیام انقلاب به جهان بود.
چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 ساعت 15:57

حجت الاسلام روح الله حسینیان در گفتگو با مهر درباره سخنان اخیر رئیس جمهور در اجلاس بازنگری در مفاد ان پی تی در نیویورک اظهار داشت: ارزیابی من این است که بین همه نماینده های کشورهای مختلف حاضر در این اجلاس هیئت ایرانی حرف جدیدی را برای گفتن داشت.

وی دلیل این سخن خود را برخورد مسئولان آمریکایی و سایر هیئت های جهانی با هیئت اعزامی ایران به ریاست محمود احمدی نژاد خواند و افزود: سخنان رئیس جمهور در سطح جهانی بسیار تاثیرگذار بود و استقبال ملت های جهان و رسانه ها از این سخنان بیانگر این موضوع است.

حسینیان با بیان اینکه این پیام انقلاب بود که از سوی احمدی نژاد به گوش جهانیان رسید، به خروج نمایندگان  تعدادی  از کشورها از اجلاس هنگام سخنرانی رئیس جمهور اشاره و تصریح کرد: این موضوع نشانگر پایان کار لیبرالیست است که توانایی شنیدن صدای مخالف را ندارد، است.

وی ادامه داد: آنها همواره تنها شعارهای انسان دوستانه و دموکراسی خواهانه زده اند اما هیچ گاه در عمل آن را نشان نداده اند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بیان شعارهای انسان دوستانه و زیبا از سوی دنیای لیبرالیسم فقط به منظور فریب مردم دنیا بوده است.

حسینیان با تاکید بر اینکه سخنان اخیر رئیس جمهور در اجلاس نیویورک نشان دهنده پویایی و برقراری جمهوری اسلامی ایران است، خاطر نشان کرد: ترک کردن جلسه از سوی کشورهای مستکبر و جهانخوار نشان دهنده این موضوع بود که پیام انقلاب اسلامی در اذهان عمومی تاثیرگذار است و برای آنها سنگینی می کند.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000