آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

بررسی مسائل استان مرکزی در جلسه مجمع نمایندگان استان و استاندار

سرویس کمیسیون ها
**نخستین جلسه مجمع نمایندگان مردم استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی با استاندار در سال 1389 در تهران برگزار شد.
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت 1389 ساعت 08:49

"علیرضا سلیمی"، رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر گفت: نمایندگان مردم استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی از ابتدای سال جاری جلساتی را با مدیران اجرایی استان برگزار کرده بودند اما در این جلسه با حضور استاندار بررسی بر وضعیت اجرای قوانین و مصوبات در سال 89 صورت گرفت.

وی افزود: بررسی راهکارهای اجرایی، هماهنگی و تقویت بیشتر همدلی فی‌مابین نمایندگان و دستگاه‌های اجرایی استان و همچنین بررسی اولویت‌ها و راهکارهای بهبود اجرای برنامه‌ها از دیگر محورهای این جلسه بود.

سلیمی تأکید کرد: ایجاد بستر ارتباطی گسترده‌تر مابین نمایندگان استان، استانداری، ائمه جمعه و نماینده ولی‌فقیه به منظور رفع مشکلات استان موضوعی بود که در این جلسه مشترک مورد تأکید همه شرکت‌کنندگان بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان اظهار داشت: بررسی مصوبات هیأت ‌دولت و وضعیت سد کمال‌صالح از دیگر محورهای مورد بحث در این جلسه بود.

 سلیمی گفت: قرار است در جلسه آینده مجمع نمایندگان، کلیه معاونان استاندار و شخص استاندار حضور یابند تا پروژه‌ها و طرح‌های قابل ارائه در سفر آینده هیأت‌دولت به استان مشخص و برای ارائه آماده شوند.

وی افزود: استاندار مرکزی نیز در این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده در سال 88 و وضعیت بودجه سال جاری ارائه کرد و از زحمات نمایندگان استان در پیگیری مصوبات و بودجه استان قدردانی کرد.

نماینده مردم محلات و دلیجان برگزاری این جلسه در ادامه جلسات سال‌های گذشته را بسیار خوب دانست و گفت: در این جلسات هم‌اندیشی مناسبی بین مدیران اجرایی و نمایندگان استان و دیگر مسئولان به وجود آمده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار