هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در دستور کار کمیسیون امنیت ملی قرار دارد؛

طرح افشاء حقوق بشر توسط آمریکا

سرویس کمیسیون ها
**کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بررسی طرح اصلاح ماده واحده قانون برقراری حقوق وظیفه یا مستمری بازماندگان آن دسته از مهاجران و کسانی که به مناطق جنگی مراجعت نموده و به علت برخورد با مواد منفجره معلول و یا فوت می‌شوند که از سوی شورای نگهبان اعاده شده را در دستور کار خود دارد.
شنبه 18 اردیبهشت 1389 ساعت 10:43

به گزارش خبرنگار خانه ملت،اعضاء این کمیسیون در ادامه طرح افشاء حقوق بشر توسط آمریکا در جهان امروز(اعاده شده از شورای نگهبان) را در دستور کار دارد.

این کمیسیون در این هفته همچنین به جمع‌بندی طرحها و لوایح مطروحه در کارگروههای کمیسیون، بررسی عملیات مرتبط با نظارت مجلس شورای اسلامی بر دستگاههای اجرائی کشورو استماع گزارش وضعیت بین‌المللی - منطقه‌ای و ملی موادمخدر و مبارزه با آن با حضور مشاوررئیس‌جمهور و رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر و معاونین وی می پردازند.

کارگروه روابط خارجی نیزیکشنبه بررسی طرح یک فوریتی الزام دولت به پیگیری و استیفاء حقوق دیپلماتها و اتباع ایرانی آسیب دیده از اقدامات اشغالگران آمریکایی را در دستور کار خود دارد.

کارگروه امنیت هم  بررسی مسائل امنیتی استان سیستان و بلوچستان با حضور مقامات مسئول وکارگروه حقوق بشرنیز بررسی آخرین اخبار مرتبط با حقوق بشر با حضور مسؤولین ذی‌ربط می پردازند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000