هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فولادگر خبر داد

بسته پیشنهادی کمیسیون ماده 10 احزاب به‌مجلس

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون ماده 10 احزاب از تهیه و ارسال بسته پیشنهادی این کمیسیون برای اصلاح قانون احزاب در آینده نزدیک به مجلس خبر داد.
شنبه 18 اردیبهشت 1389 ساعت 11:07

حمید رضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس و عضو کمیسیون ماده 10 احزاب در گفت‌وگو با فارس، با شاره به اصلاح قانون احزاب گفت: این کمیسیون درخصوص اصلاح قانون احزاب در حال آماده کردن پیشنهاداتی برای ارائه به مجلس است.

وی افزود: با توجه به اینکه مسئله اصلاح قانون احزاب بدون فوریت در دستور کار مجلس قرار دارد، کمیسیون ماده 10 احزاب و نمایندگان فرصت بیشتری برای انجام بررسی‌ها در این زمینه دارند.

عضو کمیسیون ماده 10 احزاب تصریح کرد: این کمیسیون پیشنهادات خود را با کمک کارشناسان و نخبگان سیاسی بزودی آماده و بسته پیشنهادی خود در این زمینه را در آینده نزدیک به کمیسیون مشترک بررسی قوانین 3 گانه مجلس ارائه خواهد داد.

فولاد‌گر در ادامه با بیان اینکه ما از طریق 3 مکانیزم می‌توانیم این پیشنهادات را به مجلس ارائه دهیم، اظهار داشت: اول اینکه نمایندگان می‌توانند پیشنهادات را به عنوان به پیشنهاد خود به مجلس ارئه دهند؛ دوم اینکه نمایندگان دولت پیشنهادات کمیسیون را ارئه دهند؛ سوم اینکه کمیسیون ماده 10 احزاب رسما پیشنهادات خود را طی نامه‌ای به مجلس ارئه دهد.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار