هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
روز دوشنبه برگزار می‌شود

نشست مشترک کمیسیون انرژی و وزارت نفت

سرویس کمیسیون ها
**نشست مشترک اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با وزیر و معاونین و مدیران وزارت نفت در خصوص چالشهای صنعت نفت کشور روز دوشنبه برگزار می‌شود.
شنبه 18 اردیبهشت 1389 ساعت 12:36

به گزارش خانه ملت، کمیسیون انرژی در جلسه روز یکشنبه خود گزارش آخرین عملکرد شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی ایران را بررسی می‌کند.

همچنین بررسی طرح یک فوریتی اصلاح الگوی مصرف انرژی با حضور کارشناسان صنعت برق و نفت، مرکز پژوهشها، کارشناسان معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و سازمان بهینه سازی مصرف سوخت در دستورکار روز یکشنبه این کمیسیون قرار دارد.

اعضای کمیسیون انرژی در روز دوشنبه جلسه مشترکی را با وزیر و معاونین و مدیران وزارت نفت در خصوص چالشهای صنعت نفت کشور در محل این وزارتخانه برگزار می‌کنند.

ادامه بررسی گزارش وزارت نیرو در خصوص نظرات آن دستگاه در برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دستورکار روز سه‌شنبه کمیسیون قرار دارد.

وزیر نیرو نیز با حضور در جلسه روز سه‌شنبه کمیسیون جهت پاسخگویی به 4 مورد سوال فریدون حسنوند نماینده اندیمشک، دو مورد  سوال یونس اسدی نماینده مشکین‌شهر و سوالات حسینی‌صدر نماینده خوی، عیسی‌جعفری نماینده بهاروکبودرآهنگ، علیرضادهقانی نماینده ایذه و باغملک،  روح‌الله عباسپورنماینده بوئین‌زهرا و آوج و ولی‌اسماعیلی نماینده گرمی پاسخ خواهد گفت.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000