هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
الهیان:

نمایندگان مجلس از مدیران مسئول روزنامه‌های دلسوز اعلام حمایت می‌کنند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مردم به مانند عموم جامعه انتظار محاکمه عوامل اغتشاشات را دارند و از این حیث از مدیران مسئول روزنامه‌های دلسوز نیز اعلام حمایت می‌کنند.
شنبه 18 اردیبهشت 1389 ساعت 16:08

زهره الهیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس، با بیان اینکه دادگاه‌های شکایت موسوی از روزنامه‌های ارزشی از جمله کیهان و جوان نمایان‌گر عدالت جامعه اسلامی است که حتی برای فتنه‌گران نیز این حق را قائل است که به ذم خود از حقشان دفاع کنند، اظهار داشت: این دادگاه نمایانگر اوج مظلومیت و عدالت انقلاب اسلامی است که حتی به دشمنان خود که سال گذشته امنیت و آرامش را بر مردم حرام کردند نیز حق طرح شکوائیه می‌دهد.

وی در ادامه افزود: البته نمایندگان مجلس نیز شکایت‌های مختلفی از سران فتنه به قوه قضائیه ارسال کرده‌اند که امید است دستگاه قضا به این شکایت‌ها هم به مانند شکایت سران فتنه رسیدگی کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به نامه نمایندگان در حمایت از مدیر مسئول کیهان، تاکید کرد: نمایندگان مردم به مانند عموم جامعه انتظار محاکمه سران فتنه را دارند و از این حیث از مدیران مسئول روزنامه‌های دلسوز نیز اعلام حمایت می‌کنند.

وی همچنین افزود: دادگاه شکایت سران فتنه از روزنامه‌های ارزشی مجالی را برای مدیران مسئول این روزنامه‌ها فراهم می‌کند تا در راستای روشن‌تر شدن افکار عمومی جامعه مستندات خود را از خیانت‌های این افراد بیان کنند و به گوش مردم برسانند.

الهیان به هزینه‌های جبران ناپذیر معنوی که سران فتنه در سال گذشته بر پیکره مردم وارد کردند اشاره کرد و گفت: هزینه‌هایی که فتنه‌گران در سال گذشته بر مردم وارد کردند باید در دادگاه رسیدگی شود و مردم منتظرند تا سران فتنه را در دادگاه ببینند.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000