آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی:

اقتصاد کشور به جراحی بزرگی مانند اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها نیاز‌دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نائب رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: تبلیغات منفی و سیاه نمایی اصلاح طلبان تندرو در خصوص اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها اقدامی سیاسی است و نه کارشناسی چون کارشناسان و گروه‌های چپ و راست اجرای قانون هدفمندشدن یارانه‌ها را جراحی اقتصاد ایران تلقی می‌کنند و در اجرای آن متفق القول هستند.
شنبه 18 اردیبهشت 1389 ساعت 16:28

سید کاظم دلخوش باقری نماینده مردم صومعه سرا در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به تبلیغات منفی اصلاح طلبان تندرو  در مورد اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها اظهار داشت: اقتصاد کشور به جراحی بزرگی مانند اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها نیاز دارد و همه گروه‌های سیاسی اعم از احزاب اصلاح طلب و اصولگرا و کارشناسان چپ وراست به این امر اعتقاد دارند.

وی افزود: تبلیغات منفی اصلاح طلبان تندرو در خصوص قانون فدهمندسازی یارانه‌ها تنها با هدف تخریب چهره دولت و سیاه نمایی علیه این اقدام شجاعانه دولت صورت می‌پذیرد.

نائب رئیس کمیسیون اقتصادی با بیان اینکه اقدامات موفقیت آمیز دولت نهم و دهم مورد انتقاد مخربانه اصلاح طلبان بوده است گفت: اقدامات موفقیت آمیز دولت نهم مانند سفرهای استانی، رابطه با کشورهای امریکای لاتین  و دستیابی به انرژی هسته‌ای واکنش اصلاح طلبان را در پی داشته است و اجرای قانون هدفمندسازی یارانه‌ها هم از سیاه نمایی آنان بی بهره نمانده است.

دلخوش خاطرنشان کرد: این واکنش‌ها تعبیری جز حسادت اصلاح طلبان به دولت اصولگرا به خاطر اقدامات شجاعانه و جدید در عرصه مدیریتی کشور ندارد.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000