هدر اصلی
1389/02/18 16:40:00
سرویس کمیسیون ها
ضابطی خواستار شد:

با متخلفان آزمون دستیاری به طور جدی برخورد شود

**عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مسئولان وزارت بهداشت باید با متخلفین آزمون دستیاری پزشکی با قدرت برخورد کنند.

محمد ضابطی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص آزمون دستیاری پزشکی اظهار داشت: آیا با کسانی که قرار است رازدار اسرار مردم (بیماران) باشند و این چنین تخلفاتی را مرتکب شده اند می توان مسامحه و گذشت داشت.

وی خاطر نشان کرد: کسی که قرار است اسرار مردم را نگه داری کند نباید با تقلب وارد این مرحله شود.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 10 سال است که شائبه تقلب آزمون دستیاری در جریان است، لذا باید با استفاده از تمهیداتی با این چنین مواردی مقابله جدی به عمل آورد.

وی خاطر نشان کرد: اگر وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی قادر به انجام برگزاری بدون حرف و حدیث نیست به طور طبیعی این موضوع باید به بخش دیگری برای اجرا واگذار شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی یادآور شد: وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی حدود 18 سال است این آزمون را انجام داده اما سازمان سنجش بیش از 40 سال در برگزاری آزمون تجربه دارد.

وی اظهار امیدواری کرد: هر چه سریعتر با رفع نقاط ابهام دار مساله آزمون دستیاری پزشکی از هاله ابهام خارج شود و برای ادوار بعد با قدرت و برنامه‌ریزی اجرایی گردد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet