خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1389/02/19 11:38:00
سرویس صحن
اسماعیلی در نطق میان دستور:

با پرهیز از تکروی،هدفمندکردن یارانه‌هارا به عزم ملی تبدیل کنیم

**نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قانون هدفمند کردن یارانه‌ها باید به پرهیز تک‌روی‌ها و برخوردهای انحصتری به عرزم ملی تبدیل شود.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "غفار اسماعیلی" ناطق میان دستور جلسه علنی روز یکشنبه، اظهار داشت: در بین انقلابهایی که در چندین سده اخیر صورت گرفته، تنها انقلابی که با صلابت استمرار پیدا کرده است، انقلاب اسلامی است که تحت زعامت ولایت فقیه، مدیریت و رهبری شده است.

وی با تاکید بر اینکه مسلما ادامه آن هم بستگی به ولایت فقیه دارد، خاطرنشان ساخت: در بحران‌ها و مراحل حساس با فصل الخطاب قرار دادن نظر ولی فقیه، انقلاب را حفظ کنیم و همه مردم به خصوص دست اندرکاران کشور به اندیشه والای امام راحل و  رهبری معظم التزام داشته باشند و در پرتو این التزام عملی، انقلاب و کشور را از انحرافات حفظ کنیم.

این نماینده مجلس در ادامه یادآور شد: نامگذاری سال 1389 بع عنوان سال همت مضاعف و کار مضاعف نباید در حد شعار باقی بماند بلکه باید به عنوان یک برنامه میان مدت و استراتژیک با تشکیل اتاق‌های فکر و استفاده از کارشناسان بکار گرفته شود، همچنان که نام اصلاح الگوی مصرف در بخشی از برنامه‌ها و سیاست‌گذاری‌ها تحت عنوان هدفمند کردن یارانه‌ها در بخش انرژی و اصلاح و بهینه‌سازی عوامل تولید، اجرایی شده است.

اسماعیلی گفت: جا دارد که برنامه هدفمند کردن یارانه‌ها با پرهیز از تک‌روی و برخوردهای انحصاری به عزم ملی تبدیل شود تا برای همیشه برای نسل آینده حفظ شود و جهت گیری آن در جهت سرمایه گذاری باشد و به تولید بهینه، اشتغال، ارزش افزوده و بالا رفتن درآمد سرانه منجر شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet