خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1389/03/09 21:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

ورود زیردریاییهای اسرائیل تهدید امنیت منطقه خلیج فارس است

**رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در صورتی که خبر ورود زیردریایی هسته ای اسرائیل به منطقه خلیج فارس صحت داشته باشد این به معنای تهدید امنیت منطقه خلیج فارس است و مسئولان مربوطه باید فورا نسبت به این مسئله حساسیت جدی نشان دهند.

علاء الدین بروجردی در گفتگو با مهر در واکنش به خبر یک هفته نامه انگلیسی مبنی بر ورود سه زیر دریایی رژیم صهیونیستی مجهز به سلاح هسته ای به خلیج فارس ضمن محکوم کردن این اقدام غیر قانونی رژیم صهیونیستی گفت: در صورتی که خبر ورود زیردریایی هسته ای اسرائیل به منطقه خلیج فارس صحت داشته باشد این به معنای تهدید امنیت منطقه خلیج فارس است.

وی تصریح کرد: مسئولان مربوطه ضمن بررسی این خبر باید فورا نسبت به این مسئله حساسیت جدی نشان داده و تمهیدات لازم را برای جلوگیری از این تهدید امنیتی در منطقه بکار گیرند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس نقش جمهوری اسلامی ایران را در حفظ امنیت منطقه خلیج فارس بسیار موثر ارزیابی و عنوان کرد: رژیم صهیونیستی با داشتن تسلیحات هسته ای بعنوان عامل ناامنی، پیوسته امنیت منطقه را تهدید می کند.

وی در ادامه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از پیشنهاد دهندگان تشکیل خاورمیانه عاری از سلاح هسته ای بوده است به طوری که در اجلاس بازنگری ان.پی.تی در نیویورک نیز بر این نکته پافشاری کرد گفت: از طرفی دیگر آمریکا همانند همیشه از مخالفان سرسخت خلع سلاح هسته ای بوده است به طوری که با حمایت همه جانبه از رژیم صهیونیستی بیشترین نقش را در نا امنی منطقه داشته است.

بروجردی هشدار داد: رژیم صهیونیستی باید بداند که جمهوری اسلامی ایران همواره نسبت به امنیت منطقه خلیج فارس نهایت حساسیت را دارد و به هنگام اقدامات لازم را برای دفاع از منطقه خلیج فارس انجام خواهد داد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet