هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده کرج:

وزارت جهاد کشاورزی به کرج منتقل شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
**یک نماینده کرج معتقد است با وجود این که این شهر مراکز کشاورزی بسیاری نظیر موسسه سرم سازی رازی، موسسه اصلاح و تهیه بذر و نهال، مرکز پزشکی هسته‌ای را در خود جای داده، آمادگی بسیاری دارد تا به عنوان پایتخت کشاورزی کشور معرفی و وزارت جهادکشاورزی به کرج منتقل گردد.
دوشنبه 10 خرداد 1389 ساعت 09:24

به گزارش ایسنا، فاطمه آجرلو در جلسه کارگروه صادرات غیرنفتی کرج با بیان این‌که پتانسیل‌های لازم برای تبدیل شدن کرج به پایتخت کشاورزی وجود دارد، گفت: کرج از لحاظ شرایط کشاورزی از جایگاه مناسبی برخوردار است، لذا زمینه پایتخت کشاورزی شدن را دارند.

آجرلو در ادامه با اشاره به برخی مشکلات موجود در شهرستان کرج افزود: وجود چهار زندان در شهرستان کرج باعث ایجاد مشکلات بسیاری نظیر مهاجرت بی‌رویه خانواده‌های زندانیان به این شهرستان شده است.

نماینده کرج تصریح کرد: مسوولان کشوری باید راه کارهایی را جهت ایجاد امنیت روانی و اجتماعی برای دستگاه‌های امنیتی موجود در کرج ایجاد نمایند.

وی فعالیت‌های اخیر مسولان شهرستان کرج را نتیجه همکاری و تعاون بسیجی‌وار میان آنان خواند و اقدامات انجام شده در سطح شهرستان کرج همانند افتتاح زیرگذر محمدشهر، افتتاح پارکینگ طبقاتی چهارراه طالقانی و ساختمان جدید شهرداری کرج را نتیجه کارگروهی دست اندرکاران اجرایی شهرستان دانست.

آجرلو در پایان استانی شدن کرج را گامی به سوی پیشرفت هرچه بیشتر این شهرستان و خدمت رسانی بیشتر مسولان به مردم اعلام کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000