هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فولادگر:

احزاب تاکنون در امور اجرایی دولت دخالت نکرده‌اند

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضوکمیسیون ماده 10 احزاب گفت: این کمیسیون تاکنون شکایتی از دخالت احزاب در کارهای اجرایی کشور و امور دولت دریافت نکرده و هیچگاه این موضوع در کمیسیون مطرح نبوده است.
دوشنبه 10 خرداد 1389 ساعت 14:05

حمیدرضا فولادگر، عضو کمیسیون ماده 10 احزاب در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اینکه احزاب درامورکشور دخالت نکند، افزود:احزاب تاکنون در امور اجرایی دولت دخالت نکرده اند و احمدی نژاد فقط خواسته است به احزاب تذکر بدهد.

وی با اشاره به اینکه براساس قانون احزاب حق اظهارنظر موافق، مخالف و نقد دولت را دارند، گفت: منظور رئیس جمهور از دخالت در امور کشور، اگر به معنای "دخالت در امور اجرایی" است، که معلوم است، شان اجرا برای دولت است و اگر این دخالت به معنی اظهارنظرکردن احزاب است که براساس قانون، احزاب می توانند در چارچوب قانون اظهار نظر کنند.

نماینده مردم اصفهان در خانه ملت افزود: من بعید می دانم که احمدی نژاد معتقد به اظهارنظر احزاب نباشد چرا که این مورد قانونی است و همواره قانون خواسته است تا احزاب کار دولت را نقد کنند.

به گزارش مهر، براساس ماده 10 قانون احزاب،  نظارت برفعالیت گروهها و احزاب سیاسی به طور صریح بر عهده کمیسیون ماده 10 احزاب گذاشته شده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000