هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مرندی نماینده مردم تهران در مجلس:

اظهارات رییس‌جمهور در خصوص مجلس تعجب برانگیز است

سرویس سیاسی
**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از صحبت‌های احمدی نژاد در دیدار با اعضای کمیسیون اصل 90 مبنی بر اینکه قوانین را ابلاغ می کنم واقعا متعجبم.
دوشنبه 10 خرداد 1389 ساعت 16:02

علیرضا مرندی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت درخصوص دیدار احمدی نژاد با اعضای هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 اظهار داشت: امتناع رییس جمهوری از اجرای قوانین به بهانه اینکه این قوانین دارای تبعات و خطرات نامناسبی است یا مشکلاتی را در جامعه به وجود می آورد، واقعا تعجب برانگیز است.

روز یکشنبه خبری مبنی بر دیدار احمدی نژاد با اعضای هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 و اینکه در این جلسه، رئیس جمهور انتقادات مهمی را درخصوص قوه مقننه بیان کرده بود خبر داد.

مرندی با اشاره به صحبت های احمدی نژاد درخصوص عدم ابلاغ قوانین و اینکه بیش از 130 قانون مغایر با شرع قانون اساسی خاطرنشان کرد: هیچ رئیس جمهوری تاکنون چنین اظهارات سوال برانگیزی را درخصوص مجلس و قانونگذاری عنوان نکرده است.

رئیس فرهنگستان پزشکی کشور گفت: رئیس جمهور و قوه مجریه نمی تواند برای مجلس و نمایندگان خط مشی مشخص کند و اظهار نماید قوانین مصوب همراه با اشکال است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت وظیفه دارد بدون چون و چرا قوانین مصوب مجلس را اجرا کند، اگر هم اشکالی بر قانون داشت می تواند با ارائه لایحه به مجلس آن را رفع کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000