شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دلخوش خبرداد:

موفقیت دستگاه‌های امنیتی در انهدام حدود 80 درصد شرکت‌های هرمی

سرویس دیگر رسانه‌ها
**یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد که دستگاه‌های امنیتی کشورمان تقریباً توانسته‌اند بین 80 تا 90 درصد شرکت‌های هرمی را از بین ببرند.
دوشنبه 10 خرداد 1389 ساعت 16:17

سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با با اشاره به دستگیری و انهدام ده‌ها شرکت هرمی از سوی وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی کشورمان در هفته گذشته، اظهار داشت: ایران یکی از کشورهایی است که شرکت‌های هرمی دیر وارد آن شدند اما با این وجود بیشترین شرکت‌های هرمی در کشور ما مشغول به فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه این شرکت‌های هرمی کسب و کار نامشروع و نادرستی داشتند، عنوان کرد: شرکت‌های هرمی با فعالیت خود به مردم ضربه می‌‍‌زنند و با گرفتن سرمایه اندک، مردم دچار مشکل می‌کردند و پول مردم را از بین می‌برند.

دلخوش عنوان کرد: به لطف الهی دستگاه‌های امنیتی کشورمان به خوبی و با زیرکی وارد این موضوع شدند و تقریباً توانستند بیش از 80 تا 90 درصد شرکت‌های هرمی را از بین ببرند.

این عضو کمیسیون قضایی مجلس در ادامه و در بیان وظیفه قوه قضاییه در این میان به خبرنگار فارس توضیح داد: قوه قضائیه باید با عوامل این شرکت‌ها برخورد قاطع قضایی داشته باشد اما مردم نیز باید هوشیار باشند تا آسیبی به زندگی آنها وارد نشود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000