ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در پی حمله به کشتی حامل کمک‌های بشر دوستانه برای غزه

نماینده پارلمان آلمان صهیونیست‌ها را وحشی خواند

سرویس سیاسی
**نماینده پارلمان آلمان که در کشتی کمک‌های بشر دوستانه به غزه حضور داشت، جنایات رژیم صهیونیستی را حاکی از وحشی‌گری این رژیم دانست.
دوشنبه 10 خرداد 1389 ساعت 19:01

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه اماراتی گلف نیوز، نورمن پیچ، نماینده پارلمان آلمان و عضو هیات علمی دانشگاه حقوق آلمان تاکید کرد، اسرائیل از زمان تاسیس این رژیم تاکنون همواره به اشغالگری پرداخته و تاکنون به جنایات های خود ادامه داده است.

وی با تاکید بر اینکه جنایات این رژیم در نوار غزه در خلال جنگ 22 روزه حاکی از شدت وحشی گری صهیونیست هاست، گفت : مردم فلسطین باید به مبارزات خود تا تاسیس یک دولت مستقل فلسطینی ادامه دهند.

نماینده پارلمان آلمان همچنین با انتقاد شدید از موضع گیری رژیم صهیونیستی تاکید کرد: در هر کجا که حقوق بشر نقض شده و حقوق بین المللی زیر پا گذاشته شود، باید برای کمک به مردم آماده شد.

وی می افزاید: حدود چهار سال است که در غزه تحریم هایی وحشتناک اعمال می شود و همه دولت هایی که کنوانسیون های ژنو را امضا کرده اند، باید با این تحریم ها مقابله کنند.

نماینده پارلمان آلمان با جنایت توصیف کردن حمله اسرائیل به این کشتی در ادامه هشدار داد که این اقدام باعث بروز بحرانی جهانی خواهد شد.

گفتنی است، نظامیان رژیم صهیونیستی روز گذشته به کشتی حامل کمک های انسان دوستانه موسوم به آزادی حمله کردند که منجر به کشته وزخمی شدن تعدادی شد و همچنین نظامیان صهیونیستی، اعضاء ناوگان آزادی را بازداشت کردند .

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000