هفته دفاع مقدس
1389/03/10 19:01:00
سرویس سیاسی
در پی حمله به کشتی حامل کمک‌های بشر دوستانه برای غزه

نماینده پارلمان آلمان صهیونیست‌ها را وحشی خواند

**نماینده پارلمان آلمان که در کشتی کمک‌های بشر دوستانه به غزه حضور داشت، جنایات رژیم صهیونیستی را حاکی از وحشی‌گری این رژیم دانست.

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه اماراتی گلف نیوز، نورمن پیچ، نماینده پارلمان آلمان و عضو هیات علمی دانشگاه حقوق آلمان تاکید کرد، اسرائیل از زمان تاسیس این رژیم تاکنون همواره به اشغالگری پرداخته و تاکنون به جنایات های خود ادامه داده است.

وی با تاکید بر اینکه جنایات این رژیم در نوار غزه در خلال جنگ 22 روزه حاکی از شدت وحشی گری صهیونیست هاست، گفت : مردم فلسطین باید به مبارزات خود تا تاسیس یک دولت مستقل فلسطینی ادامه دهند.

نماینده پارلمان آلمان همچنین با انتقاد شدید از موضع گیری رژیم صهیونیستی تاکید کرد: در هر کجا که حقوق بشر نقض شده و حقوق بین المللی زیر پا گذاشته شود، باید برای کمک به مردم آماده شد.

وی می افزاید: حدود چهار سال است که در غزه تحریم هایی وحشتناک اعمال می شود و همه دولت هایی که کنوانسیون های ژنو را امضا کرده اند، باید با این تحریم ها مقابله کنند.

نماینده پارلمان آلمان با جنایت توصیف کردن حمله اسرائیل به این کشتی در ادامه هشدار داد که این اقدام باعث بروز بحرانی جهانی خواهد شد.

گفتنی است، نظامیان رژیم صهیونیستی روز گذشته به کشتی حامل کمک های انسان دوستانه موسوم به آزادی حمله کردند که منجر به کشته وزخمی شدن تعدادی شد و همچنین نظامیان صهیونیستی، اعضاء ناوگان آزادی را بازداشت کردند .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet