هدر اصلی
1389/03/11 12:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فلاحت‌پیشه:

امام دید تنگ‌نظرانه به اصولگرایی نداشت

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که اصولگرایی معتدل و سنتی به اصولگرایی امام (ره) نزدیک‌تر است، اظهار کرد: افراط در اصولگرایی که تحت عنوان اقدام و مشی اصولگرایانه مطرح می‌شود و چپ افراطی خارج از تنوع ذهنی امام (ره) بود.

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر این‌که کسب رضایت مردم، قدرت کشور را افزایش می‌دهد، گفت: به اعتقاد امام (ره) تا زمانی که مردم از ما راضی باشند، هیچ دشمنی نمی‌تواند علیه ما اقدام موفقیت‌آمیزی را دنبال کند.

وی خاطر نشان کرد: هدف امام (ره) بیش از هر چیز جذب ایرانیان و مسلمانان و دفع دشمنان بود.

نماینده‌ی مردم اسلام‌آباد در خانه‌ی ملت، افزود: اعلام موضع‌گیری‌های اصولی در مقابل دشمنان و به همان نسبت دنبال کردن سیاست وحدت ملی برای حفظ امنیت کشور از سیاست‌های کلان حضرت امام (ره) بود.

وی تاکید کرد: روحیه‌ی وحدت‌گرایی امام (ره) باعث شد، جناح‌بازی‌ها و سیاسی‌نگری‌ها که آفت مدیریت هستند، مجالی برای بروز پیدا نکنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، به توان کاریزماتیک امام (ره) در مقابله با توطئه‌ی قدرت‌های داخل و خارج از منطقه اشاره کرد و گفت: در شرایط کنونی باید سنت نترسیدن از قدرت‌ها، اصولگرایی مبتنی بر وحدت و خدمت به مردم را ترویج دهیم.

وی "حق نگهداری"، "عدم استفاده از جایگاه سیاسی برای حفظ جایگاه شخصی" و "تواضع در خدمتگزاری" را از شاخصه‌های حضرت امام (ره) معرفی کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet