شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پارلمان عربی درخواست کرد:

سازمان ملل و اتحادیه عرب جلوی تجاوزات رژیم صهیونیستی را بگیرند

سرویس سیاسی
**پارلمان عربی از سازمان ملل متحد و اتحادیه عرب خواست تا از اقدامات متجاوزانه رژیم صهیونیستی جلوگیری کنند.
سه‌شنبه 11 خرداد 1389 ساعت 16:47

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه الدستور چاپ امان، پارلمان عربی مستقر در شهر دمشق بر ضرورت اقدام جامعه بین المللی و در راس آنها سازمان ملل متحد و اتحادیه عرب خواست در برابر اقدامات متجاوزانه رژیم صهیونیستی جلوگیری کنند.

بر اساس گزارش این روزنامه، پارلمان عربی مسئولیت حملات رژیم صهیونیستی به کشتی های امدادی موسوم به کاروان آزادی را بر عهده جامعه بین الملل گذاشت.

این گزارش می افزاید، محمد ابوهدیب رئیس کمیته امور خارجی، سیاسی و امنیت ملی پارلمان عربی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران تاکید کرد: جامعه بین الملل و کشورهای عربی باید با تمام توان از این اقدامات مجرمانه که بدون هیچ گونه توجیه انسانی و اخلاقی انجام می شود جلوگیری کند و تصمیمات وزارای خارجه کشورهای عربی و اسلامی را در جهت شکست محاصره غزه و بازسازی مکان های تخریب شده به اجرا در بیاورند.

بر اساس این گزارش، پارلمان عربی از ملت فلسطین خواست تا جدایی و اختلاف را کنار بگذارند و در مقابل رژیم صهیونیستی با هم وحدت داشته باشند.

 

گفتنی است، نیروهای دریایی رژیم صهیونیستی به کاروان آزادی که حامل کمک های بشر دوستانه به غزه بود حمله کرد که منجر به کشته شدن 20 نفر زخمی شدن 50 نفر شد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000