هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جمشیدزهی خبر داد:

بی‌توجهی به تشکیل کمیسیون تعیین سهمیه وزرات بهداشت از مشمولان وظیفه

سرویس کمیسیون ها
**نماینده ناظر مجلس شورای اسلامی بر کمیسیون تعیین سهمیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش از مشمولان وظیفه، با بیان اینکه به تشکیل این کمیسیون بی توجهی می شود، اظهار داشت: آخرین جلسه کمیسیون با مکاتبات و فشار من در روز 12 اسفند ماه سال گذشته و با تاخیر یک سال و نیمه برگزار شد.
سه‌شنبه 11 خرداد 1389 ساعت 20:12

عبدالعزیز جمشیدزهی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تنها 8 درصد از پزشکان وظیفه در اختیار وزارت بهداشت، درمان و آموزش است، گفت: بیش از این تعیین سهمیه ها بر عهده وزراتخانه بهداشت و درمان و آموزش بود. سهم این وزارتخانه از پزشکان، کارشناسان و کاردان های وظیفه، 80 درصد اعلام شده بود که با تغییر تعیین این سهمیه از سوی وزارت دفاع تنها 8 درصد از این نیروها را در اختیار وزرات بهداشت قرار می دهد.
وی با اشاره به اینکه مسئولان وزرات بهداشت با ترس در جلسه اخیر کمیسیون حضور پیدا کردند و بر درخواست خود مبنی بر افزایش این سهمیه پافشاری نکردند، تاکید کرد: وزارتخانه بهداشت پزشکان مشمول را برای ارائه خدمات پزشکی درمانی به مناطق محروم اعزام می کنند. کم بودن سهمیه در این زمینه لطمه بسیاری به بهداشت مردم مناطق محروم وارد می کند.
جمشیدزهی با بیان اینکه در جلسه ناظران شوراها مسائل این کمیسیون را مطرح کرده است، گفت: این جلسه در صحن علنی و با حضور باهنر معاون نظارت مجلس برگزار شد. در این نشست پس از مطرح شدن مشکلات شوراها، از معاون نظارت مجلس شورای در خواست کردیم از ناظران حمایت بیشتری صورت گیرد تا حق مردم احقاق شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000