ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده دماوند:

امام خمینی روحیه استکبارستیزی را در جهان ترویج کرد

سرویس سیاسی
**نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین هدف حضرت امام خمینی (ره) در بعد خارجی حفظ عزت مردم ایران و سربلندی نظام در میان سایر کشورها بوده است.
چهارشنبه 12 خرداد 1389 ساعت 09:59

"شاهرخ رامین" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت گفت: حضرت امام خمینی (ره) با اتخاذ سیاست‌های مثبت، سازنده و ریشه‌ای خویش به گونه‌ای عمل کردند که موجب شدند دنیا ایران را به عنوان کشوری موثر بشناسد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی در عین حال که عزت مردم را حفظ کردند با استکبارستیزی خود موجبات صدور پیام انقلاب به سایر ملت‌ها و کشورها را فراهم آورند.

وی خاطرنشان کرد: سیاست‌های سازنده حضرت امام خمینی (ره) به گونه‌ای قدرتمندانه و حکیمانه بوده که موجب شده روحیه استکبارستیزی در میان سایر کشورها ریشه دواند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امروز کشورهای خواهان استکبارستیزی ایران را به عنوان الگوی خود برگزیده‌اند و از ایران تأسی گرفته‌اند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین دلیل و برهان این است که آمریکایی‌ها در تمامی امورات و مسایل خود ایران را به عنوان مهمترین موضوع خود قرار داده‌اند.

رامین یادآور شد: آمریکایی‌ها روی برنامه‌های ایران حساسیت بسیار زیادی دارند چرا که بیشترین آسیب را از جمهوری اسلامی ایران متحمل شده‌اند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: جایگاه جمهوری اسلامی ایران در سیاست خارجی کشورهای غربی نشانه بارزی از نفوذ انقلاب اسلامی در جهان است که این همه مدیون اندیشه‌های متعالی امام است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000