Icana.ir
fa

امام خمینی روحیه استکبارستیزی را در جهان ترویج کرد

**نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین هدف حضرت امام خمینی (ره) در بعد خارجی حفظ عزت مردم ایران و سربلندی نظام در میان سایر کشورها بوده است.6/2/2010 9:59:00 AM6/2/2010 9:59:00 AMIcana00 Icana
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
نماینده دماوند:

امام خمینی روحیه استکبارستیزی را در جهان ترویج کرد

سرویس سیاسی
**نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین هدف حضرت امام خمینی (ره) در بعد خارجی حفظ عزت مردم ایران و سربلندی نظام در میان سایر کشورها بوده است.
چهارشنبه 12 خرداد 1389 ساعت 09:59

"شاهرخ رامین" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت گفت: حضرت امام خمینی (ره) با اتخاذ سیاست‌های مثبت، سازنده و ریشه‌ای خویش به گونه‌ای عمل کردند که موجب شدند دنیا ایران را به عنوان کشوری موثر بشناسد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی در عین حال که عزت مردم را حفظ کردند با استکبارستیزی خود موجبات صدور پیام انقلاب به سایر ملت‌ها و کشورها را فراهم آورند.

وی خاطرنشان کرد: سیاست‌های سازنده حضرت امام خمینی (ره) به گونه‌ای قدرتمندانه و حکیمانه بوده که موجب شده روحیه استکبارستیزی در میان سایر کشورها ریشه دواند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امروز کشورهای خواهان استکبارستیزی ایران را به عنوان الگوی خود برگزیده‌اند و از ایران تأسی گرفته‌اند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: بهترین دلیل و برهان این است که آمریکایی‌ها در تمامی امورات و مسایل خود ایران را به عنوان مهمترین موضوع خود قرار داده‌اند.

رامین یادآور شد: آمریکایی‌ها روی برنامه‌های ایران حساسیت بسیار زیادی دارند چرا که بیشترین آسیب را از جمهوری اسلامی ایران متحمل شده‌اند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: جایگاه جمهوری اسلامی ایران در سیاست خارجی کشورهای غربی نشانه بارزی از نفوذ انقلاب اسلامی در جهان است که این همه مدیون اندیشه‌های متعالی امام است.

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Powerd By : Tasvirnet
PC