هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ونایی:

پیروی از امام یعنی خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم و حفظ عزت و اقتدار نظام

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ،گفت: خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم، حفظ عزت و اقتدار جمهوری اسلامی از ویژگی‌های پیروان راستن راه، افکار و اندیشه‌های امام خمینی (ره) است.
چهارشنبه 12 خرداد 1389 ساعت 10:59

حسن ونایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهارداشت: حضرت امام(ره) از نوابغ قرن بیستم و بنیانگذار مکتب شیعی و ولایی جمهوری اسلامی در مقابل مکاتب لیبرالیزم و سوسیالیسم غرب و شرق بودند.

وی افزود: الگو و منش حضرت امام(ره) از سوی ملت‌های آزاده جهان به شدت مورد استقبال قرار گرفته و بر قلوب و دل‌های مردم حکومت می‌کردند،‌ ضمن آنکه حریت و آزادگی حضرت حسین بن علی(ع) در عمل از سوی امام (ره) به اجرا درآمد.

نماینده مردم ملایر خدمت‌گزاری بی‌منت به مردم، ‌دوری از هر گونه موضع‌گیری آسیب زننده به مردم،‌ حفظ عزت و اقتدار جمهوری اسلامی، وفاق و برادری را از شاخص‌های پیروان راستین راه، افکار و اندیشه‌های حضرت امام(ره) برشمرد.

وی ادامه داد: هر کس به شاخص‌های مطرح شده که همان عزت جمهوری اسلامی، ولایت‌مداری مردم، جایگاه ولایت فقیه ، همدلی، وفاق و همدلی است، خدشه وارد کند، قطعا در راه و اندیشه‌های ایشان حرکت نکرده است.

نماینده مردم ملایر خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی به سرعت بر موج قلوب ملت‌های آزاده و مسلمان سوار شد؛ به عبارت دیگر انقلاب اسلامی ایران درد و دل صدها سال ملت‌های آزاده را مطرح کرد و الگوی انقلاب اسلامی ایران مورد استقبال بسیاری از ملتهای تحت سلطه کشورهای استعمارگر قرار گرفت و این ملت‌ها الگوی حضرت امام(ره) را به عنوان بهترین الگوی عصر حاضر برگزیدند.

وی با بیان این‌که امام خمینی(ره) فقه شیعی را به خوبی به اجرا گذاشتند، گفت: ایشان با بها دادن به ملت‌های مستضعف و ستمدیده به مقابله باظلم و ستم برخواست و با تکیه بر این مبنای اصیل فقه شیعی توانستند در جهان دگرگونی به وجود آورند.

وی خاطرنشان کرد:‌ اگر امروز جمهوری اسلامی جزو باشگاه هسته‌ای دنیاست، در عرصه نانو جزو کشورهای رده اول جهان است و در عرصه هوا فضا و موشکی جز اولین‌های دنیا قرار گرفته، همه به واسطه الگویی است که از سوی حضرت امام ارائه شده است.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000