هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده بناب:

اندیشه‌های امام خمینی با سند و مدرک به جوانان ارائه شود

سرویس فرهنگی
**نماینده بناب در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه مردم واقعا تنشه افکار امام خمینی (ره) هستند، خواستار این شد که اندیشه های ایشان با سند و مدرک به جوانان و عموم مردم جامعه ارائه شد.
چهارشنبه 12 خرداد 1389 ساعت 11:06

"ضیاءاله اعزازی ملکی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در پاسخ به این پرسش که اندیشه‌های امام راحل  باید به چه نحوی منتشر شود که ضمن جامع و کامل بودن بتواند نسل جوان ما را بیشتر با اندیشه‌های ایشان آشنا نماید، گفت: اولین عملی که در این رابطه باید صورت گیرد این است که آنهایی که امام را از نزدیک دیده و یا با ایشان زندگی کرده اند و الان هم در راس مسوولیت ها هستند عامل بشوند برای آشنایی جوانان با افکار و اندیشه های ایشان.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی براین اساس تاکید کرد: آنهایی که می گویند امام را می شناسند و در خط ایشان بوده و هستند وعمل می کنند باید این ویژگی ها را بصورت علمی درخود نشان دهند.

نماینده بناب در این راستا خواستار نشان دادن تمام واقعیت ها در خصوص امام راحل از سوی رسانه های جمعی شد و افزود: برای این منظور تمام سخنرانی های امام بصورت مکتوب وجود دارد.

وی با اشاره به نقش و تاثیری که اینترنت امروزه در جامعه و بویژه جوانان ما دارد، خاطرنشان کرد: دشمنان ما از این وسیله ارتباطی به خوبی برای انتقال مفاهیم خود استفاده می کنند و مسوولان ما نیز باید بتوانند از این ابزار ارتباطی برای انتقال صحیح اندیشه های امام بهره ببرند.

اعزازی در این راستا خواستار انتقال اندیشه های امام (ره)با سند و مدرک به جوانان و عموم مردم جامعه شد.

وی با اشاره به برنامه شاخص که این روزها از سیمای جمهوری اسلامی ایران در خصوص حضرت امام خمینی (ره) پخش می شود، افزود: یکی از این برنامه های پخش شده برای خود من که معمولا پیگیر بیانات امام در طول حیات ایشان بودم  بسیار جالب بود و آن این بود که امام درباره مسائلی که بعد از انتخابات دور دوم مجلس پیش آمده بود دقیقا راه  را برای همه مشخص کردند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ادامه همچنین با اشاره به مطالعه ای که اخیرا درباره امام راحل داشته به گفته های ایشان در خصوص دکتر شریعتی پرداخت و گفت: برای من جالب بود که امام در زمانی که عده ای له و یا علیه دکتر شریعتی سخن گفته و جوسازی می کردند، فرموده اند که  هر دو طرف اشتباه می کنند و خود مردم بهتر از همه واقعیت ها را فهمیده و درک می کنند.

نماینده بناب بر این اساس با اعلام اینکه مردم واقعا تنشه افکار امام خمینی (ره) هستند، خاطرنشان ساخت: این وظیفه تمام کسانی که روزی در کنار امام  بوده و مسوولیت داشته و دارند، است که نسبت به انتقال اندیشه های امام همت نمایند.

وی در این راستا وظیفه رسانه ها را هم انعکاس واقعیت ها به صورت کامل و دقیق عنوان کرد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000