هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون امنیت ملی تاکید کرد:

لزوم ایستادگی در مقابل اعمال وحشیانه رژیم صهیونیستی

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن حمله صهیونیست‌ها به کاروان کمک‌های غذایی و پزشکی به مردم تحت محاصره غزه، تاکید کرد: تمامی کشورها باید در مقابل رفتار و اعمال وحشیانه و بیشرمانه این رژیم غاصب بایستند.
چهارشنبه 12 خرداد 1389 ساعت 12:35

شبیب جویجری در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: چنین رفتاری از این رژیم غاصب دور از ذهن نیست چرا که از جنگ 22 روزه تاکنون با هرگونه ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه به مردم مظلوم غزه جلوگیری کرده و این بار نیز با این اقدام وحشیانه مهر پررنگی بر سند رسوایی خود و همپیمانانش زد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این اقدام صهیونیست‌ها چهره واقعی آنان را به دنیا نشان داد و امروز هیچ کس نباید در جنایتکار بودن این رژیم غاصب، تردیدی داشته باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با ابراز تاسف از سکوت مجامع بین‌المللی در برابر وحشی‌گری صهیونیست‌ها، گفت: همانگونه که توقع می‌رفت با تهدیدات مختلفی که مسئولین رژیم صهیونیستی داشتند این رژیم وارد مرحله جدیدی شده و باید کشورهای منطقه و تمامی آزادمردان به خصوص کشورهای مسلمان در مقابل این زیاده‌خواهی و اعمال بی‌شرمانه آنها موضع جدی و صریحی اتخاذ کنند.

وی گفت که حمله اسراییل به کاروان کمک‌های انسان‌دوستانه می‌تواند سناریویی برای تحت‌الشعاع قرار دادن بیانیه تهران باشد.

جویجری ابراز امیدواری کرد که با پشتیبانی کشورهایی که نسبت به کشور فلسطین احساس مسئولیت می‌کنند که در راس آنها جمهوری اسلامی ایران قرار دارد، شاهد به انزوا کشاندن رژیم صهیونیستی باشیم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000