ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
الهیان:

رژیم صهیونیستی نماد جنایت و خیانت است

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن حمله نیروی دریایی صهیونیست‌ها به کشتی حامل کمک‌های غذایی و پزشکی به مردم مظلوم غزه، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی به عنوان نماد جنایت و خیانت نزد افکار عمومی جهان مطرح است.
چهارشنبه 12 خرداد 1389 ساعت 16:33

زهره الهیان در گفت‌وگو با ایرنا تاکید کرد: اکنون به دنبال مطالبه افکار عمومی وظیفه دولت‌هاست که نسبت به رژیم غاصب صهیونیستی اعتراض خود را نشان دهند.

وی در عین حال تاکید کرد که دولت‌های منطقه و کشورهای عربی باید تلاش کنند با اسراییل غاصب مقابله کنند و هر چه سریع‌تر کمک‌های لازم به مردم مظلوم غزه رسانده شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه وظیفه ذاتی سازمان ملل محکوم کردن اسراییل است، تصریح کرد: مجامع جهانی و سازمان ملل باید ضمن محکوم کردن اسراییل طبق وظیفه‌ای که دارند به مردم مظلوم غزه کمک و مایحتاج آنها را فراهم کنند.

الهیان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی قبلا بارها در گزارش‌های شورای حقوق بشر سازمان ملل و سازمان دیده‌بان حقوق بشر محکوم شده است، گفت: متاسفانه به دلیل تسلط نظام سلطه بر مجامع جهانی و سازمان ملل در حال حاضر این سازمان قادر به انجام وظایف خود نیست.

وی با تاکید بر اینکه سازمان ملل قدرت بازدارندگی نسبت به جنایت‌ها و اقدامات غیرانسانی رژیم صهیونیستی را ندارد، اظهار داشت: با وجود این شرایط این ملت‌ها هستند که باید با فشار آوردن بر دولت‌ها و اعتراض به آنها مطالبه کنند که کمک‌های فوری به مردم غزه رسانده شود و همچنین از آنها بخواهند که رژیم صهیونیستی را تحت فشار قرار دهند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار