شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ترابی:

مراسم 14 خرداد امسال مبدا تحولات بزرگی خواهد شد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم شهرکرد گفت: نماز جمعه این هفته که به امامت رهبر انقلاب برگزار خواهد شد، قطعا سمبل و نماد وحدت در کشور خواهد بود.
چهارشنبه 12 خرداد 1389 ساعت 16:35

نصرالله ترابی نماینده اصلاح‌طلب مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به اقامه نماز جمعه 14 خرداد به امامت رهبر معظم انقلاب در حرم امام (ره) اظهار داشت: قطعا مراسم 14 خرداد امسال مبدا تحولات بزرگی خواهد شد و مراسم رحلت امام(ره) در سال جاری به نمادی از وحدت و همدلی آحاد ملت ایران تبدیل می شود.

وی با بیان اینکه امام(ره) همیشه بر وحدت کلمه تاکید داشتند، ادامه داد: امام(ره) همیشه معتقد بود که باید در جامعه وحدت وجود داشته باشد در این راستا تکه کلام ایشان وحدت کلمه بود و امام (ره) برای این موضوع اهمیت خاصی قائل می‌شد.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس خاطرنشان کرد: نماز جمعه این هفته که به امامت رهبر انقلاب برگزار خواهد شد، قطعا سمبل و نماد وحدت ایران خواهد بود و مردم کشور وحدت و همبستگی را یک بار دیگر در جوار مرقد مطهر بنیانگزار انقلاب اسلامی به جهانیان نشان خواهد داد.

ترابی گفت: در جریان مراسم 14 خرداد امسال تمام دشمنان داخلی و خارجی متوجه می‌شوند که مردم ایران با تمام اختلافات درونی که دارند در منافع ملی و آرمان‌ها با هم مشترک‌اند.

وی با تاکید بر حضور تمام گروه‌های سیاسی در مراسم 14 خرداد امسال ادامه داد: تمام گروه‌های سیاسی در مراسم امسال شرکت خواهند کرد چرا که رهبر انقلاب و شخصیت‌های برجسته نظام در این مراسم حضور دارند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000