شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی:

گزارش اخیر آمانو نکات منفی کمتری دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
**رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به گزارش اخیر آژانس در مورد فعالیتهای هسته ای ایران، گفت: این گزارش نسبت به گزارش قبلی آمانو نکات منفی کمتری دارد.
چهارشنبه 12 خرداد 1389 ساعت 17:50

به گزارش مهر، علاء الدین بروجردی در حاشیه نشست نمایندگان مجلس با نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد به خبرنگار مهر گفت: گزارش جدید آژانس در مجموع نسبت به گزارش قبلی آمانو از نکات منفی کمتری برخوردار است.

وی تصریح کرد: در گزارش اخیر آمانو آن فرازی که همیشه در صحبتها و گزارشهای البرادعی عنوان می شد مبنی بر عدم انحراف ایران از مقررات آژانس مورد تاکید و تصریح قرار گرفته است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: البته در این گزارش نیز به مانند دیگر گزارش های قبلی آژانس سهم آمریکایی ها محفوظ است.

بروجردی یادآور شد: اصولا با توجه به اینکه ما با آژانس تحت عنوان مدالیته توافق کرده و کلیه ابهامات آژانس را پاسخ داده بودیم و آژانس هم این موارد را تایید کرده است، مطالعات ادعایی بازی آمریکایی ها برای استمرار و عدم گزاردن نقطه پایان در موضوع پرونده هسته ای ایران می باشد.

وی خاطر نشان کرد: آنچه تحت عنوان مطالعات ادعایی مطرح می شود کاملا سیاسی، غیرحقوقی و غیرفنی است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: بنابراین جمهوری اسلامی ایران این راه حق خود را که مبتنی بر مقررات آژانس و عهدنامه "ان پی تی" است با اقتدار و استحکام ادامه خواهد داد.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000