سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده مردم چابهار در مجلس:

رهایی همه کشورها ازدست استعمار و استبداد خواسته امام(ره) بود

سرویس سیاسی
**نماینده مردم چابهار و نیک شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به مظلومان، محرومان در دنیا و مبارزه با استکبار از جمله مهمترین مواردی بود که حضرت امام خمینی(ره) نسبت به آن همواره توجه و تاکید داشتند.
پنج‌شنبه 13 خرداد 1389 ساعت 13:40

یعقوب جدگان در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص اهداف متعالی حضرت امام خمینی(ره) در پیش و پس از انقلاب گفت: حضرت امام خمینی(ره) توجه جدی خود را در حمایت از کشورهای در بند استعمار و استکبار و مبارزه با ایادی شرق و غرب قرار دادند.

وی خاطر نشان کرد: دقت در شعار انقلاب بیانگر این است که آن هنگام که امام خمینی(ره) می فرمودند " نه شرقی و نه غربی جمهوری اسلامی" و یعنی نه اعتقادی به سرمایه داری دارند نه نظام های سوسیالیستی آنچه برای امام (ره) اهمیت داشت استقرار حکومت جمهوری اسلامی بود.

عضو کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امام خمینی(ره) با ارائه مدل نوینی از اسلامیت و جمهوریت اهداف خود را در نظام جمهوری اسلامی نشان دادند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: همه باید از دستاوردهای انقلاب اسلامی و نظام مان که همانا جمهوریت، قانونگرایی، آزادی و استقلال است بکوشیم و آن را حفظ نماییم.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000