هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

باید اندیشه های امام خمینی به صورت منشور درآید

سرویس فرهنگی
**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد، سمینار گذاشتن صرف درباره معرفی اندیشه های امام خمینی(ره) نتیجه بخش نخواهد بود.
پنج‌شنبه 13 خرداد 1389 ساعت 13:47

سید رمضان شجاعی کیاسری درگفت و گو با خبرنگار خانه ملت، در پاسخ به این پرسش که اندیشه‌های امام راحل باید به چه نحوی منتشر شود که ضمن جامع و کامل بودن بتواند نسل جوان ما را بیشتر با اندیشه‌های ایشان آشنا نماید، با اشاره به قانون برنامه چهارم، گفت: دراین برنامه یک فصل مجزایی در این خصوص در نظر گرفته شده بود که متاسفانه اقدامات عملی صورت نگرفت.

 نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه آن مبانی مستندی که انقلاب را پیش می برد قطعا اندیشه های امام (ره) در همه بخش ها و ابعاد است، خاطرنشان کرد: بدون شک ماندگاری انقلاب هم با ثبت و ضبط اندیشه های امام راحل امکان پذیر است.

وی بر این اساس خواستار تلاش دستگاه ها مختلف در داخل و خارج کشور برای جهانی کردن اندیشه های امام (ره) شد و گفت: باید به طور مستند از شروع مبارزه  تا طول حیات و بعد حیات ایشان درغالب الگوهای علمی و فناوری تلاش شود که افکار بنیانگذار کبیر انقلاب ثبت و منتشر شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اعلام اینکه صرف سیمنار گذاشتن برای معرفی اندیشه های امام (ره) نتیجه بخش نخواهد بود، خاطرنشان کرد: باید در مراکز آموزشی اندیشه های امام بعنوان سرفصل و منشوری درآمده و در اختیار دانش آموزان و دانشجویان قرار گیرد تا بتواند آن فراگیری لازم را داشته باشد.  

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000