هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

ارزیابی الهیان از حضور میلیونی مردم در مراسم ارتحال امام

سرویس دیگر رسانه‌ها
**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حضور میلیونی مردم برگ زرین دیگری از پیروزی و بصیرت مردم در دفاع از آرمان‌های امام (ره)‌ بود.
جمعه 14 خرداد 1389 ساعت 22:05

زهره الهیان نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی که در ارزیابی حضور گسترده مردم در مراسم بیست‌ویکمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با فارس صحبت می‌کرد این حضور میلیونی را برگ دیگری از پیروزی و بصیرت مردم در دفاع از آرمان‌های امام (ره)‌ دانست.

وی افزود: مردم از سراسر کشور در این همایش میلیونی شرکت کردند تا یک «نه» بزرگ را به فتنه‌گران بگویند.

به گفته این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس حضور گسترده مردم در این مراسم و نماز جمعه نشان‌دهنده پاسخ منفی آنها به کسانی بود که قصد داشتند از نام امام سوءاستفاده کنند در حالی که در منش و سلوک سیاسی آنها از اندیشه‌های امام (ره) خبری نبود.

الهیان حضور گسترده مردم را گویایی این حقیقت دانست که مردم راه خود را از فتنه‌گران جدا کرده‌اند و همواره در پیروزی از دیدگاه‌های امام راحل در صحنه حاضرند.

این نماینده مجلس هشتم ادامه داد: مردم بیدار با چشم‌ دوختن به فرمایشات و رهنمودهای مقام معظم رهبری به دشمنان ولایت فقیه این پیام را رساندند که در هر شرایطی تابع محض ولایت فقیه هستند.

وی در ادامه گفت‌وگوی خود به فارس گفت: مردم نشان داده‌اند که اگر با شرایط سخت مسیری طولانی را برای حضور در این مراسم طی کرده‌اند تنها به خاطر لبیک به امام (ره) و مقام معظم رهبری و با شعار تابعیت از ولایت به صحنه آمدند.

الهیان خاطرنشان کرد: در این شرایط در سراسر کشور مردم اعتراض خود نسبت به اسرائیل و اقدامات آنها را به گوش جهانیان رساندند و آمادگی خود برای کمک‌رسانی به مردم مظلوم غزه را اعلام کردند.

نماینده تهران در خصوص واکنش مردم به سیدحسن خمینی و سر دادن شعار‌ هنگام سخنرانی وی پیش از اقامه نماز جمعه گفت:‌ مردم با واکنش خود این پیام را به بیت امام خمینی داشتند که خواهان کوتاه شدن دست بدخواهان از بیت امام هستند.

به گفته وی این واکنش مردم نشان‌دهنده آن است که آنها مخالف حضور افرادی در بیت امام هستند که در سال گذشته به ملت خیانت و از نام امام و فرزندان ایشان سوءاستفاده کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس یادآور شد: اعتراض مردم به سیدحسن به خاطر این بود که برخی قصد داشتند با سوءاستفاده از نام امام و جایگاه بیت ایشان راهی خلاف راه آرمان‌های امام راحل را طی کنند و اهداف خود را با این سوءاستفاده‌ها پیش ببرند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000