هدر اصلی
1389/03/15 13:53:00
سرویس کمیسیون ها
فردا در کمیسیون اجتماعی صورت می گیرد

انتخاب اعضای هیات تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی

**اعضای هیات تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان های تامین اجتماعی و بازنشستگی در جلسه فردای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی انتخاب می شوند.

به گزار ش خبرنگار خانه ملت، در جلسه روز یکشنبه 16 خرداد ماه  کمیسیون اجتماعی اعضاء به بررسی دو طرح "استفساریه جزء «الف» بند (7) ماده واحده قانون بودجه سال 1389 کل کشور" و "افزایش کارآمدی شوراهای اسلامی استانها" می پردازند.

اعضای کمیسیون اجتماعی فردا رسیدگی به لایحه برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران را نیز رسما اغاز می کنند.

انتخاب اعضاء هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمانهای تأمین اجتماعی و بازنشستگی کشوری و انتخاب یک نفر از اعضاء جهت نظارت بر حسن اجراء قانون تعیین تکلیف معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی و همچنین  ادامه رسیدگی به طرح تأسیس شرکتهای تعاونی توسعه و عمران شهرستانی از دیگر دستورکارهای جلسه روز یکشنبه کمیسیون اجتماعی خواهد بود.

جلسه کارگروه اشتغال و روابط کار کمیسیون نیز در همین روز برگزار می شود.

این کمیسیون در جلسه روز دوشنبه خود نیز به طرح سرمایه‌گذاری، توسعه و اشتغال بخش خصوصی و همچنین مسائل و مشکلات کارگران کارخانه سیمین اصفهان می پردازد.

کارگروه مشترک اداری، استخدامی و رفاه اجتماعی کمیسیون اجتماعی نیز در روز دوشنبه تشکیل جلسه می دهد.

در روز سه‌شنبه مسؤولین قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء با حضور در کمیسیون گزارشی از عملکرد این قرارگاه به اعضاء ارائه می کنند.

وزیر  تعاون نیز در همین روز با حضور در جلسه کمیسیون اجتماعی به سوالات عبدالله رستکار، موسی الرضا ثروتی، هادی قوامی و نصرالله کمالیان پاسخگو حواهد بود.

 بررسی‌لایحه برنامه‌پنجساله پنجم توسعه‌ جمهوری ‌اسلامی ‌ایران و همچنین رسیدگی به طرح دفاتر پیشخوان خدمات دولتی و بخش عمومی غیردولتی ر این جلسه ادامه می یابد.

کارگروه تعاون کمیسیون اجتماعی نیز در روز سه شنبه تشکیل جلسه می دهد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet