آغاز هفته وحدت
1389/03/15 15:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده‌ بجنورد:

رفتار، گفتار و کردارمان باید در راستای سیره‌ نظری و عملی امام باشد

**ثروتی گفت: رفتار، گفتار و کردارمان باید در راستای سیره‌ی نظری و عملی امام خمینی(ره) باشد.

موسی‌الرضا ثروتی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: اندیشه و راه امام خمینی(ره) در سیره‌ی نظری و عملی ایشان نهفته است. طرز تفکر و دیدگاه‌های امام منبعت از اسلام راستین بود، اسلامی که بر ضد ظلم و ستم و در کنار محرومان و مستضعفان قرار دارد.

نماینده‌ی مردم بجنورد در مجلس افزود: سیره‌ی زندگی امام(ره) در صحیفه نور ثبت است، و ما باید خود را با آن محک زده و ارزیابی کنیم. افرادی که مدتی با امام بودند باید بدانند طبق تاکید ایشان میزان وضع حال افراد است این یعنی برخی‌ها قبلا در مسیر امام نبودند ولی بعدا پا در این مسیر گذاشته‌اند، و برخی قبلا در مسیر امام بودند و حالا از این مسیر منحرف شده‌اند. این‌که کسی در گذشته با امام بود یا نماینده‌ی ایشان در فلان دستگاه بود، ملاک نیست.

این عضو اصولگرای مجلس هشتم تاکید کرد: سابقه‌ی جهاد، ایثار و ‌فداکاری ارزشمند است، ولی باید دید تداوم دارد یا خیر؟ امکان ظهور و بروز شیطان در همه‌ی حالات انسان وجود دارد. نفس انسان، انسان را در مسیر گمراهی قرار می‌دهد مگر این‌که خدا به فضلش انسان را از آن نجات دهد. برخی افراد در گذشته سال‌ها در زندان و اسارت و زیر شکنجه‌های مختلف قرار داشتند ولی هم اکنون وضع خوبی ندارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet