هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مرادی:

امام متعلق به یک گروه سیاسی نیست

سرویس دیگر رسانه‌ها
**نماینده مردم ممسنی در مجلس با بیان این‌که امام خمینی(ره) متعلق به یک گروه سیاسی نیست، گفت: امام(ره) متعلق به همه‌ی مردم و گروه‌های سیاسی است و در این ایام ویژه و معنوی، فارغ از مسائل سیاسی، تلاش همه باید در جهت بزرگداشت این ایام باشد.
شنبه 15 خرداد 1389 ساعت 15:35

عبدالرضا مرادی، نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، با مناسب دانستن ایام سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب برای توجه به منویات امام خمینی(ره)، اظهار کرد: رضای خداوند در برنامه‌های حضرت امام بالاتر از همه امور قرار داشت، لذا این ایام می‌تواند فرصت بسیار خوبی باشد تا گروه‌های سیاسی منویات رهبر کبیر انقلاب را مبنای کار خود قرار دهند.

وی افزود: بهترین توشه‌ی این ایام این است که گروه‌های سیاسی منافع فردی، گروهی و حزبی خود را کنار گذارند و منافع ملی را لحاظ کنند.

مرادی در خصوص وظیفه‌ی رسانه‌ها، گفت: رسانه‌ها با ذکر نکاتی از صحبت‌های امام(ره)، رویه‌ها و سنت‌هایی که ایشان در برنامه‌های کاری خود داشته‌اند، جامعه را به سوی وحدت و یکدلی پیش ببرند.

وی در پایان با اشاره به گوشزدهای مقام معظم رهبری به تمام گروه‌های سیاسی، خاطرنشان کرد: گروه‌های سیاسی باید تصمیماتی را در برنامه‌های کاری خود قرار دهند که در جهت رضای خداوند باشد، تا ان‌شاءالله این اختلافات درونی هم حل شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار