هدر اصلی
1389/03/16 13:23:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

مدیریت ایران صهیونیست‌ها را در بدترین وضع سیاسی قرار داده‌است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت جمهوری اسلامی ایران صهیونیست ها را در بدترین وضعیت ممکن از نظر سیاسی قرار داده است.

پرویز سروری در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: در ذات رژیم صهیونیستی خوی جنگ طلبی و تجاوز وجود دارد و حمایت های گسترده بین المللی از این رژیم خون آشام، این رژیم را جری تر کرده است تا دست به جنایات بزرگ بزند.

سروری خاطر نشان کرد: اقدامات افشاگرانه جمهوری اسلامی در زمینه های مختلف علیه رژیم صهیونیستی باعث شده است که آنها وضعیت بسیار بدی پیدا بکنند.

وی تصریح کرد: وضعیت رژیم صهیونیستی بعد از جنگ 33 روزه لبنان و 22 روزه غزه رو به افول رفته است.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله صهیونیست ها به کاروان آزادی خاطر نشان کرد: صهیونیست ها گمانشان این بود که اگر این ناوگان آزادی به ساحل غزه برسد دیگر از هیمنه اسراییل چیزی باقی نمی ماند.

سروری گفت: اسراییل در موضع باخت باخت قرار گرفته بود یعنی هم در حالتی که دخالت نمی کرد و این ناوگان به ساحل غزه می رسید و هم در صورتی که جلو ناوگان را می گرفت، بازنده بود.

وی اضافه کرد: اکنون صهیونیست ها در حالت باخت باخت قرا گرفته اند علت آن هم مدیریتی بود که جمهوری اسلامی ایران و رییس جمهوری انجام دادند و صهیونیست ها را در بدترین وضعیت ممکن از نظر سیاسی قرار دادند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet